Як порахувати середній вік співробітників.

Для того щоб визначити перспективи розвитку фірми на декілька років, необхідно буває визначити середній вік співробітників. Це важливо знати для того, щоб грамотно будувати кадрову політику. Якщо середній вік відповідає передпенсійного, керівництво повинно насторожитися і задуматися про підготовку нових працівників. Крім того, середній вік персоналу може знадобитися для того, щоб красиво представити фірму на конкурсі або для створення презентаційного ролика. Середній вік співробітників може дуже багато розповісти клієнтам або майбутнім партнерам про підприємство, про те, наскільки вдало там поєднуються досвід і молодість.
Вам знадобиться
  • - дані про кількість співробітників;
  • - дати народження всіх співробітників.
Інструкція
1
Обчисліть сумарний вік співробітників. Дані про те, кому скільки років, можна взяти у відділі кадрів, в бухгалтерії чи у діловода, залежно від розмірів підприємства. Якщо фірма невелика, можна вік кожного співробітника порахувати окремо, а потім всі дані скласти з допомогою калькулятора або навіть в стовпчик на листочку.
2
Якщо підприємство велике і співробітників багато, розбийте колектив на групи по вік у. Швидше за все, у відділі кадрів або в бухгалтерії є повний список співробітників з роками народження. Скопіюйте таблицю, переведіть її в Excel і розсортуйте по вік у. Обчисліть сумарний вік кожної групи, помноживши вік учасників на їх кількість. Обчисліть сумарний вік всього колективу, склавши результати всіх груп.
3
Розділіть сумарний вік на число співробітників. Не дивуйтеся, якщо вийде не ціле число, а дріб. Так і має бути. Вік можна округлити. Якщо ви готуєте презентацію або щось на зразок «паспорта фірми», то можна сказати приблизно наступне: «Середній вік працівників нашої фірми - 29 років».
4
Точно таким же чином можна обчислити середній вік жителів селища і навіть невеликого міста. Потрібні статистичні дані можна взяти з результатів останнього перепису населення.
Корисна порада
Вираховувати місяці і дні не потрібно. Беріть тільки кількість повних років; Якщо потрібних вам статистичних даних у відділі кадрів не виявиться, проведіть опитування співробітників. Він може бути і анонімним, оскільки вам потрібно тільки кількість років і кількість самих співробітників.
Середній вік співробітників визначається шляхом обчислення середнього арифметичного вік ов всіх співробітників офісу. Відповідно, щоб визначити середній вік для співробітників на позиціях одного рівня, необхідно обчислити таке середнє арифметичне.
Інструкція
1
Середній вік співробітників компанії має значення для кадрової політики: система оцінки та заохочення для "молодих" і більше " вік вих" офісів розрізняється. Тому для менеджера по персоналу іноді необхідно обчислювати середній вік співробітників.
2
Щоб обчислити середній вік співробітників компанії, потрібно обчислити середнє арифметичне вік ов співробітників даної компанії. Воно обчислюється таким чином: вік всіх співробітників складається і ділиться на їх кількість. Як правило, для підрахунку береться фактичне число років співробітника на дану дату (тобто, якщо в листопаді цього року йому виповниться 40 років, а зараз поки квітень, то необхідно брати 39 років).
3
Приклад визначення середнього вік а співробітників компанії.У компанії N. 10 співробітників. Одному з них 18 років, двом 20, трьом 35, чотирьом 40. Необхідно скласти вік всіх співробітників: 18 + 20х2 + 35х3 + 40х4 = 323Ето число ділиться на 10 (кількість співробітників). У підсумку виходить 32,3. Це середній вік співробітників компанії N.
4
Іноді менеджери з персоналу вираховують середній вік співробітників компанії, що знаходяться на одній позиції. Це буває необхідно для розуміння того, яких людей слід наймати на ці позиції далі, оскільки співробітникам (особливо на не надто високих посадах) буває комфортніше працювати з ровесниками або тими, хто ненабагато їх старше. Приміром, якщо середній вік помічників юристів компанії N. дорівнює приблизно 24 рокам, то на цю посаду краще наймати людей приблизно 22-26 років.