Як зробити довге тире. тире вставляти Як.

У текстових документах і веб-сторінках, як і в типографике, крім звичайного знака тире (hyphen) можна використовувати і кілька варіантів його подовжених аналогів (en dash, em dash, horizontal bar) . Вставка їх в текстові документи і HTML-документи здійснюється різними методами.
Інструкція
1
В текстовому редакторі Microsoft Word для вставки довгого тире спробуйте нічого спеціального не робити - за умовчанням редактор налаштований на заміну всіх знаків тире , оточених пробілами, на довге тире . Але робить він це не стразу, а після того, як ви додрукувати наступне за цим знаком і пропуском слово.
2
Використовуйте призначене цієї операції поєднання клавіш, якщо треба примусово вставити в текст довге тире (en dash). Для цього потрібно натиснути клавішу CTRL, і, не відпускаючи її, натиснути тире на додатковій (цифровий) клавіатурі - це верхня клавіша в самому правому стовпчику кнопок. Ще більш довге тире (em dash) можна вставити, якщо, натискаючи клавішу тире , утримувати такою не тільки кнопку CTRL, а й кнопку ALT. Третьою різновиди цього знака (horizontal bar) не призначене «гарячих клавіш». Її можна вставити, якщо в потрібному місці тексту набрати код 2015, а потім натиснути клавіші CTRL + X. Word прибере код, а замість нього вставить цей символ. Але в тексті документа таке тире не відрізнятиметься від того, що виходить натисканням сполучення ALT + CTRL + «Мінус».
3
Всі ці знаки можна вставити в текст і по-іншому. Для цього треба перейти на вкладку «Вставка», розкрити випадає "Символ" і вибрати пункт «Інші символи». У таблиці треба знайти потрібний знак тире , клацнути його і натиснути кнопку «Вставити».
4
У веб-документах для вставки довгого знака тире краще використовувати «символьні примітиви» (сharacter entity), що визначені міжнародними стандартами мови HTML 4.0. Наприклад, замініть в початковому тексті сторінки тире таким набором символів: & minus; (Без пробілу після &). В сторінці відвідувачі будуть бачити цей знак в такому вигляді:?. Інший зовнішній вигляд тире можна отримати вставкою послідовності знаків & ndash; (Без пробілу після &). Виглядати це буде так: -. Послідовність & mdash; (Без пробілу після &) відображає інший знак тире з таблиці кодів і виглядати буде так: -