Як навчитися пити в міру.

Ворога треба знати в обличчя! І знати про нього якомога більше. Якщо вам здається, що ви починаєте випивати понад міру, подумайте, чому так виходить. Найчастіше люди знаходять відмовки і виправдання. Геть самозаспокоєння, краще поглянути правді в очі - і вчасно зупинитися.
Інструкція
1
Не варто захоплюватися випивкою в тому випадку, коли ви втомилися, перенапружилися і т.п. Багато хто говорить, що алкоголь знімає стрес і покращує настрій. Але, в більшості випадків, це робиться неправильно. Тільки невеликі дози (40 мл вина чи мартіні або 20-30 мл горілки чи коньяку) допомагають по-справжньому розслабитися. Решта може піти на шкоду: або навалиться ще більше стомлення, або стан «надто покращиться» - до ейфорії, що, коли ви повернетеся з небес на землю, може призвести до депресії. Воно вам треба?
2
Не пийте для підвищення трудоспособності.Некоторие впевнені: випив - і краще думається. Але те, що таке сприйняття суб'єктивно, вже довели вчені. Він переконалися, що у випили людей швидкість розумових і рухових реакцій часом зростає, тільки от самі ці реакції нерідко бувають невірними. Тобто робота виконується швидше, але з помилками!
3
не заспокоює себе тим, що алкоголь зігріває і навіть лікує застуду. При охолодженні вас врятують приблизно 50 грамів горілки або коньяку. Вони розширюють судини і нормалізують кровопостачання в організмі. Наступні дози алкоголю шкідливі: тіло знову починає «остигати». Що ж стосується недуг ... Алкоголь точно не зміцнює імунітет - це раз. Градуси негативно впливають на запалене горло - це два. Хоча трохи глінтвейну і правда піде на користь хворому.
4
Не вживайте спиртне «для поліпшення апетиту». Алкоголь дійсно збуджує апетит, але при цьому він буде агресивно вести себе по відношенню до слизової голодного шлунка. Посилиться вироблення соляної кислоти, що може стати причиною гастриту. Ціна занадто висока ...
5
Не намагайтеся за допомогою міцних напоїв знизити давленіе.Алкоголь розширює судини. Тільки от при цьому напої з градусами підсилюють частоту серцебиття, так що виходить «обмін шила на мило».
6
Майте на увазі, що пиво - це теж алкоголь.Піво, яке багато спокійно можуть пити літрами, що не нешкідливо! У ньому є градуси, воно викликає звикання - непомітний спочатку пивний алкоголізм. Пиво - негазована вода, воно може погано вплинути на печінку, нирки і серце.
7
Знайте, що навіть якісний алкоголь не безпечний. Будь-які спиртні напої роблять на організм токсичну дію, адже один із продуктів розпаду етилового спирту - оцтовий альдегід.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gP8eRU7EE_4
Зверніть увагу
Навчившись пити в міру, можна уникнути багатьох неприємних наслідків.
Корисна порада
Але як же навчити питущого людини вживати строго в міру? Це ціла наука, лікарі встановлюють для кожного ту саму критичну дозу, перевищення якої відразу включає механізм алкогольної залежності.