Як накачати правильний прес.

Всі ми прагнемо до ідеальної фігури. Ідеальний плоский живіт з різьбленими кубиками - мрія всіх і кожного. Дієти, складні тренувальні програми, електростимулятори, жиросжигающие препарати - люди йдуть на все, щоб досягти ідеалу. Що вам дійсно необхідно робити для досягнення ідеального преса, крім позбавлення від жирового прошарку, так це кілька нескладних вправ, роблячи які кожен день реально досягти бажаного результату.
Вам знадобиться
  • - стілець
  • - підстилка
  • - футбольний м'яч
  • - жорсткий підлогу
  • - правильне виконання вправ
  • - 20 хвилин часу в день
Інструкція
1
Ляжте на підстилку. Витягніть тіло в єдину лінію, руки лежать з боків від тулуба під кутом в 45 градусів. Підніміть ноги на 30 градусів від статі, зберігаючи їх прямими і злегка побалакайте ними 5-10 разів. Повторіть 5-6 разів.
2
Лежачи на підстилці, руки в вихідному положенні. Підтягніть коліна до грудей. Повторити 20-30 разів. Руки залишаються на підлозі, голова від статі не поднімается.Данним вправою ви надаєте навантаження на нижню частину черевного преса
3
Лежачи на підстилці, зігніть ноги під кутом в 45 градусів і покладіть їх на стілець. Заведіть руки за голову, пальці в замок. Напружуючи прес, підтягуйте голову, згинаючи тулуб, до колін. Ноги залишаються нерухомі. Повторювати 25-30 разів.
4
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Візьміть в руки футбольний м'яч, витягніть його перед своїм животом, злегка зігнувши руки. Повільно поверніть корпус слідом за м'ячем вправо до упору. Після цього поверніться слідом за руками з м'ячем вліво до упору, дуже повільно, напружуючи м'язи преса. Зробити 30-40 поворотів, фіксуючи рух в крайніх точках.
5
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки заведіть за голову, руки в замок. Злегка зігніть ноги в колінах і, зберігаючи спину в прямому положенні, нахиляйтеся в кожну сторону до кінця, торкаючись ліктями ніг. Повторити 25-30 разів.
Зверніть увагу
Цикл вправ можна робити в будь-якій послідовності, перерва між циклами максимум 1 хвилини. Цикл повторювати кожен день 3-4 рази підряд.
Корисна порада
Необхідно всі вправи виконувати ретельно, повільно, щоразу свідомо напружуючи м'язи преса. Відпочинок між вправами максимум 30 секунд.