Як поміняти субтитри.

Для зміни кольору, розміру та інших параметрів субтитрів існує безліч способів. Тим часом існує спосіб, який дозволяє змінювати всі параметри і налаштування субтитрів одночасно.
Вам знадобиться
  • стаціонарний комп'ютер (ноутбук, нетбук) з встановленими програмами Txt2Sup; subtitleCreator, DVDSubEdit і збереженими VobBlanker, PgcDemux, Muxman.
Інструкція
1
Конвертуйте файл субтитрів з формату srt в sup.
2
У вікні програми Txt2Sup поставте галочку навпроти напису I do not have ifo.
3
Оберіть NTSC або PAL як формат DVD. Натисніть на кнопку Load SRT, розташовану в тій же частині вікна. Тут же ви обираєте шрифт субтитрів, їх розмір і колір, змінивши налаштування у відповідних розділах. Для збереження змін натисніть на кнопку Generate Sup.
4
Відкрийте програму subtitleCreator і виберіть у меню Tools вкладку DVD Authoring Wizard.
5
Знайдіть ifo-файл фільму. У відповідних рядках визначте директорію, в якій будуть зберігатися файли.
6
Додайте збережений на попередньому етапі файл формату sup (у програмі Txt2Sup).
7
Оберіть слот і мова для них. Поставте галочки у всіх активних боксах у вікні.
8
Натисніть на кнопку START. На програмну обробку файлу буде потрібно від 15 до 30 хв.
9
Оберіть позицію субтитрів на екрані і їх колір за допомогою програми DVDSubedit.В меню File виберіть вкладку Open VOB File (s).
10
Оберіть всі файли формату vob (vob-файли) основного фільму і натисніть на кнопку Open.
11
Оберіть необхідні для вас субтитри в меню Subpic selection, розташованого у правому верхньому куті вікна програми. Виберіть налаштування для субтитрів за потребою. Для перевірки їх положення на екрані виберіть вкладку Apply last modifications to all в меню Edit.
12
Для збереження файлу виберіть вкладку Save all modifications в меню File.
Зверніть увагу
Після зміни розміру шрифту програма може видавати помилку. Швидше за все, ви вибрали занадто великий шрифт для субтитрів і строчки субтитрів вийшли занадто довгі. Зменшіть розмір шрифту для вирішення цієї проблеми.
Корисна порада
VobBlanker, PgcDemux, Muxman - це допоміжні програми. Їх необов'язково встановлювати на ваш комп'ютер. Досить буде розпакувати файли програм у зручний для вас місце. При першому відкритті subtitleCreator (програми, яка і запрошувати місця розташування допоміжних прог) необхідно одноразово вказати шлях до допоміжних програм. Для зручності ви можете розпакувати файли VobBlanker, PgcDemux і Muxman в ту папку, в якій збережено subtitleCreator.