Як порівняти файли.

Порівняти вміст двох файлів можна різними способами. Для цього існує цілий ряд сучасних програмних засобів. При їх виборі потрібно спиратися на формат і вигляд досліджуваних файлах.
Вам знадобиться
  • - вихідний і порівнюваний файли;
  • - програма для порівняння (Compare Suite, WinMerge, MS Office та ін.).
Інструкція
1
Запустити Word 2003. Завантажити в ньому вихідний файл.
2
Увійти у вкладку меню «Сервис», запустити опцію «Порівняти і об'єднати виправлення». Тут позначити той файл, вміст якого буде порівнюватися з вмістом вихідного файлу.
3
Встановити прапорець «Чорні рядки».
4
Натиснути на кнопку «Порівняти», яка трансформується з кнопки «Об'єднати». Результати порівняння після завершення процесу позначаться на екрані.
5
В Word 2007 операція порівняння двох файлів здійснюється набагато простіше, ніж цього ж редакторі версії 2003. Тут потрібно зайти у вкладку «Рецензування», активізувати опцію «Порівняти» і позначити версії тих документів, які стануть порівнюватися. В цьому випадку зміни в двох документах будуть представлені окремим файлом.
6
Найбільш ефективним для зіставлення документів формату doc, txt і rtf, файлів PDF, web-сторінок, презентацій PowerPoint, архівів ZIP- і RAR є програмний продукт Compare Suite. Ця програма дозволяє порівнювати вміст файлів посимвольно, пословно або за ключовими фрагментами.
7
При зіставленні текстових і бінарних файлів, ZIP архівів, MP3-файлів і картинок корисною виявляється платформа Beyond Compare. Непоганий результат при порівнянні документів Windows, Unix і Mac дає утиліта WinMerge. З таблицями Excel найкраще працювати за допомогою програмного засобу Compare Spreadsheets for Excel.
8
В редакторі Excel також є подібні можливості. Однак порівняння табличних файлів можливо лише в тому випадку, якщо при створенні файлу був включений режим фіксування змін. PDF-документи можна зіставити в Acrobat 9 Pro та Acrobat 9 Pro Extended, але для цього також потрібна попередня установка режимів порівняння.