Як писати красиво друковані літери. писати красивими буквами.

Вважається, що для того, щоб красиво писати від руки друковані літери , слід закінчити курси каліграфії. Але існує спосіб, що дозволяє швидко і красиво писати друкованими літерами без будь-якого попереднього навчання.
Вам знадобиться
  • Фломастери
  • Лист жорсткої прозорої плівки
  • Шило
  • Роликовая лінійка для нанесення паралельних ліній
  • Модельний ніж
  • Папір
Інструкція
1
Визначтеся, яку висоту і ширину матимуть друковані літери , які ви збираєтеся наносити на аркуш паперу, а також яким буде крок між буквами і між рядками.
2
Взявши роликовую лінійку і шило, почніть наносити на лист прозорої плівки паралельні горизонтальні лінії. Крок між ними повинен бути рівний то висоті літери , то відстані між лініями, і так по черзі.
3
Тепер аналогічним чином нанесіть на лист прозорої плівки паралельні вертикальні лінії, крок між якими має бути рівний то ширині літери , то відстані між буквами.
4
Після завершення цих операцій ви виявите, що лист плівки покритий прямокутниками, місця розташування яких відповідають місцям нанесення букв. Модельним ножем виріжте всі ці прямокутники.
5
Тепер у вас є трафарет, але не звичайний, а універсальний, який зберігає тільки інформацію про розташування знаків, а не про їх накресленні. А це означає, що, наклавши такий трафарет на аркуш паперу, в кожен з прямокутників можна вписати фломастером букву російського або латинського алфавіту, цифру, знак пунктуації, математичний символ або будь-який інший знак. І всі вони будуть мати однакові розміри і розташовані на папері однаковими рівними рядами.
6
Щоб писати текст друкованими літерами по дузі, виготовте інше спеціальне пристосування. Воно являє собою смужку прозорої плівки, на одному кінці якої зроблено отвір. Його ширина і висота дорівнюють ширині і висоті літери . Довжина смужки береться трохи більше радіуса дуги, за якою передбачається наносити текст. Протилежний кінець смужки закріплюють на аркуші паперу шилом в центрі дуги. Завдавши знак, повертають смужку на такий кут, щоб правий край знака збігся з лівим краєм смужки, після чого наносять наступний знак. Відстані між знаками виявляються однаковими, а розташованими вони виявляються по рівній дузі.
7
Додаткову виразність тексту, нанесеному на папір таким способом, можна надати, використовуючи кольорові фломастери.
Зверніть увагу
Будьте обережні при поводженні з модельним ножем.