Як розвинути плечі. піджак і джинси.

Не дарма чоловіки прагнуть розвинути плечі , адже споконвіку широкі плечі є ознакою сили і мужності. Плечі можна збільшити за допомогою фізичних навантажень (хитаючи дельтовидні м'язи).
Інструкція
1
поштовховими жим штанги стояВстаньте прямо, візьміть штангу як показано на малюнку А, відведіть таз назад і трохи зігніть коліна, а потім різко випрямити їх, піднявши штангу на прямі руки.
2
Жим гантелей стояВозьміте пару гантель і, стоячи прямо, підніміть їх до рівня підборіддя. Вичавте гантелі вертикально вгору, не допомагаючи собі ногами, після чого плавно опустіть їх у вихідне положення.
3
Жим штанги на наклоннойВам знадобиться лавка з кутом нахилу 45-50 °. Візьміть штангу зі стійок, опустіть на рівень грудей, трохи нижче ключиць, і вичавіть в початкове положення.
4
Швидкісні розводки стояВстаньте, як показано на малюнку А. Повільно відведіть руки на відстань 30 см від стегон, а потім різким рухом підніміть до рівня плечей. Самі плечі підніматися не повинні. Через 3 секунди прийміть вихідне положення.
5
Відведення однією рукою на блокеВстаньте праворуч від блокового пристрою і візьміть рукоять правою рукою. Не згинаючи руку, відведіть її в сторону до рівня плечей. Плавно поверніться у вихідне положення. Виконайте те ж саме іншою рукою.
6
Блокові розводки в наклонеВстаньте, як показано на малюнку А. Відведіть руки в сторони, не зводячи лопатки, і поверніться у вихідне положення.
7
Підйоми гантелей перед собойВозьміте пару гантель, руки трохи зігніть в ліктях. Повільно, не відхиляючись назад, підніміть руки перед собою. Через 3 секунди поверніться у вихідне положення.
8
Кубинський жим гантелей стояВозьміте пару гантель і встаньте, як показано на малюнку А. Зігніть руки в ліктях, піднявши гантелі до рівня підборіддя і, не зупиняючись, розгорніть лікті так, щоб прийняти позу, як на малюнку С. Вичавіть гантелі вгору, а потім повторіть всі ці рухи в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Кожна вправа виконується по 2-3 підходи по 10-12 разів, залежно від вашої підготовки.