Як урізати швидкість інтернету. настройка softperfect bandwidth manager.

Швидкість інтернету безпосередньо залежить від тарифного плану користувача, а також завантаженості каналу компанії-провайдера. При наявності декількох комп'ютерів, з'єднаних локальною мережею, може виникнути необхідність одному або декільком користувачам урізати швидкість інтернету.
Вам знадобиться
  • - персональні комп'ютери;
  • - роутер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Скачайте в глобальній мережі спеціальну програму, призначену для контролювання пропускного каналу і забезпечення якісного сервісу при роботі в інтернеті - SoftPerfect Bandwidth Manager.
2
Встановіть дану програму на комп'ютері.
3
Зайдіть в адмінку програми SoftPerfect Bandwidth Manager і активуйте меню.
4
Пропишіть в двох виведених на екран списках нові налаштування. В першій таблиці Download policy list вкажіть спочатку Ip-адреса персонального комп'ютера, з яким швидкість інтернету буде обмежена.
5
Потім вкажіть порт, а також саму швидкість (максимально і мінімально допустиме значення). У другій таблиці Upload policy list пропишіть швидкість віддачі.
6
Збережіть всі внесені зміни, урізавши швидкість інтернету.
7
Перевірте нову швидкість інтернету, скориставшись для цього спеціальним онлайн-сервісом.
Зверніть увагу
Все настройки обмеження швидкості і доступу повинні проводитися виключно компетентним особою, яка має відповідну освіту в галузі комп'ютерних технологій! Некомпетентна людина не тільки не зможе урізати швидкість інтернету, але і зіб'є всі його настройки, через що вихід в глобальну мережу стане скрутним або, що ще жахливіше, неможливим.
Корисна порада
SoftPerfect Bandwidth Manager - не єдина програма, за допомогою якої можна урізати швидкість інтернету: в глобальній мережі можна скачати чимало подібного роду ефективних програм, за допомогою яких можна обмежити швидкість інтернету конкретному користувачеві локальної мережі. До того ж, урізати швидкість інтернету можна виконавши відповідні налаштування в модемі. Для цього необхідно зайти у внутрішні настройки модему і виставити обмеження на LAN-порти.