Як прискорити передачу файлів. програма для прискорення передачі файлів.

Замедленная передача даних між комп'ютерами, об'єднаними в локальну мережу, або підключеним до ПК флеш-накопичувачем і самим комп'ютером значною мірою ускладнює роботу користувачів. Зважаючи на це багато хто замислюється над тим, як прискорити передачу файлів.
Вам знадобиться
  • - персональні комп'ютери, об'єднані локальною мережею;
  • - флешка;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Скачайте в глобальній мережі спеціальне програмне забезпечення, призначене для збільшення швидкості з'єднання інтернету, а, отже, і передачі інформації в локальній мережі. Такий програмкою може бути, наприклад, AusLogics BoostSpeed.
2
Встановіть її на комп'ютері: швидкість збільшиться десь на 20%.
3
Налаштуйте використовуваний браузер для збільшення швидкості мережі. Якщо ви користуєтеся браузером Firefox, то зробіть наступний ряд операцій: відкрийте «Інструменти», виберете "Налаштування", перейдіть до пункту "Додаткові», натиснувши на «Мережі», а після клікніть по іконці «Автономне сховище». Такі маніпуляції дозволяють збільшити кеш і при цьому зменшити час завантаження.
4
Скачайте в інтернеті програмку для вимірювання швидкості запису інформації на флеш-накопичувачі і зчитування інформації з нього. Встановіть це програмне забезпечення на комп'ютер і протестуйте використовуваний флеш-накопичувач на предмет його швидкості. Якщо на флешці стоїть обмеження, то єдиним виходом із ситуації є покупка нового флеш-накопичувача.
5
Виконайте заходи щодо «розгону» комп'ютера: завдяки такій процедурі не тільки швидкість передачі файлів збільшиться, але і набагато швидше буде працювати сам ПК.
Зверніть увагу
Якщо ви не впевнені, що ваших знань достатньо для прискорення швидкості передачі файлів, не експериментуйте! Довірте цю задачу IT-фахівцям: вони впораються з нею найкращим чином. Втручання некомпетентного особи в роботу комп'ютера може стати причиною збоїв в подальшій роботі комп'ютерної системи.
Корисна порада
На просторах глобальної мережі є чимало спеціальних програмок, які, зі слів їхніх розробників, збільшать швидкість передачі інформації. Але думка фахівців з приводу ефективності всіх цих програм розходяться.