Як підкреслити талію.

Не всі вміють правильно одягатися. Особливо так, щоб і недоліки можна було приховати, і наявні гідності підкреслити. А адже вміло виділена талія перетворює дівчину в володарку витонченою і ефектною фігури. Що ж для цього потрібно?
Інструкція
1
Купуйте одяг свого розміру. У просторих речах ви стаєте безформною, в тісному видно всі навіть найменші складки. В ідеалі одяг повинен облягати фігуру, але при цьому сидіти вільно.
2
Уникайте при виборі речей все висить і об'ємне. Це тільки приховає талію і зорово додасть кілька непотрібних кілограмів.
3
Зверніть увагу на брюки із заниженою талією. Вони акцентують увагу на стегнах. Завдяки цьому в них талія виглядає більш стрункою. Якщо ви думаєте, що вузькі брюки будуть вас тільки конати, то вибирайте більш вільні моделі або брюки-кльош.
4
Носіть одяг, кольори якої не сильно відрізняються один від одного. При однаковій колірній палітрі створюється враження єдиної стрункої лінії. Поєднуйте в одязі всі різноманітні відтінки одного кольору - від світлих до темних.
5
Правильно підбирайте аксесуари. Ремінь не повинен губитися на загальному тлі, його завдання - підкреслити фігуру, зробити вигідний акцент. Тонкий ремінь візуально зробить стегна і талію повніше, а широкий пояс - стрункішою. При одязі спокійній колірної гами вибирайте цікаві та яскраві аксесуари. Одягаючи ошатні або занадто «строкаті» речі, намагайтеся взагалі обмежити їх кількість. Краще в цьому випадку нехай аксесуарів буде мало, ніж багато.
6
Варто вибирати м'які тканини - вони не тільки комфортні в носінні, але і підкреслюють форми. В одязі з більш щільного і жорсткого матеріалу такого ефекту не досягти. Не варто віддавати перевагу блискучою або прозорому одягу. Вони тільки відтіняють об'ємні місця.
7
Зверніть увагу на приталені жакети або піджаки. З їх допомогою можна створити більш стрункий образ, навіть якщо ви не зовсім худенька.
8
Слідкуйте за своєю поставою. При прямій спині талія завжди на місці. Активно займайтеся спортом, дотримуйтеся методів здорового харчування і тоді ваша талія, та й ви самі, буде витонченою і стрункою в будь-якому одязі.