Як накачати прес чоловікам.

Для того щоб правильно накачати черевний прес, не обов'язково стає експертом в області людської анатомії і фізіології, але деякі знання в цих областях зовсім не завадять. Так, наприклад, корисно знати, що жадані «кубики» - це верхня частина широкої черевної м'язи, і вона у вас індивідуальна, замість «плитки шоколаду» на шість чітких клітинок природа могла запрограмувати саме вас на чотири або на вісім. Прагнете до досяжного ідеалу.
Вам знадобиться
  • Вправи на черевний прес можна виконувати як вдома, так і в фітнес-клубах. Якщо ви зібралися займатися вдома - купите гантелі і диски, вони згодяться вам тоді, коли всі ті ж вправи потрібно буде робити з обтяженням.
Інструкція
1
Ніколи не забувайте про розминку. Вона розігріває ваші м'язи, насичує їх кров'ю, готує до роботи. Пострибайте через скакалку, пробіжіться, зробіть нахили вперед і в сторони. Розминка зробить ваші вправи ефективніше і безпечніше.
2
Почнемо вправи з задач для верхнього відділу черевного преса - тієї самої широкої м'язи, що починається від грудей і закінчується у лобкової кістки. Витягніться на килимку, поставте руки пальцями за вуха, розслабте шию. Робіть хрестоматійні "підйоми тулуба з положення лежачи", але виконуйте їх правильно. Піднімайтеся за допомогою м'язів черевного преса. Не використовуйте імпульс поштовху. Затримайтеся на пару секунд на максимумі і повільно опускайтеся на спину, не "кидайте" тіло. Доведіть кількість вправ до 20, робіть кілька підходів.
3
Наступне - нижня частина черевного преса, майбутній «плоский живіт». Прийміть те ж саме положення, як описано вище. Підніміть ноги і зігніть їх під прямим кутом - стегна перпендикулярні підлозі, а гомілки паралельні. Не поспішаючи піднімаємо стегна і тягнемо їх вперед - не треба ривків, виконуємо все повільно і плавно. Так само повільно опускаємо. Якщо ми упустили ноги на підлогу, значить вправа виконана тільки на половину.
4
Косі м'язи живота - це «рамка» для вашого ідеального преса. Вони висувають на передній план ефектно накачану прямий м'яз живота і формують контур вашого тіла від таза до грудей. Трохи змінимо положення тіла - так само лежачи, зігнемо одну ногу в коліні і покладемо на іншу так, щоб її гомілку розмістилася на коліні. Заведіть протилежну руку за голову і відставте лікоть в сторону. Другу руку покладіть на талію. Починаємо підніматися і тягнемо плече до коліна, але ні в якому разі не навпаки. Повільно опускаємося. Проробляємо вправу потрібну кількість разів і міняємо руки і ноги. Починаємо все заново.
Зверніть увагу
Якість набагато важливіша за кількість. Не женіться за великим кількість підходів, краще зробіть менше вправ, але ідеально.
Корисна порада
Уявіть собі чітку картинку того черевного преса до якого прагнете - дістаньте фотографії, на яких ви собі подобаєтеся, знайдіть схожих на вас моделей. Уявляйте себе таким кожен день. Це називається візуалізація і це, як не дивно, працює.