Як зробити ноутбук точкою доступу. Як зробити переносну точку доступу на ноутбуці.

Підключити ноутбук до бездротової мережі досить просто. Але мало хто знає про те, що даний пристрій можна використовувати як бездротової точки доступу. Головне вміти правильно налаштувати конфігурацію мереж.
Інструкція
1
Давайте трохи поговоримо про можливості ноутбук а. Мінус Wi-Fi адаптерів, вбудованих в ці пристрої, в тому, що вони можуть з'єднуватися тільки з одним обладнанням. Тобто відразу напрошується висновок: створити повноцінну точку доступу, схожу на канал Wi-Fi маршрутизатора не вийде ніяк. Єдине, що можна зробити - це придбати додатковий адаптер бездротової мережі з портом USB, який підтримує режим SoftAP.
2
Розглянемо наступний приклад: у вас в розпорядженні є ноутбук , підключений до інтернету через кабель, і другий ноутбук або мобільний телефон. Мета: отримати доступ до інтернету з другого пристрою.
3
Робиться це досить просто. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати». Виберіть другий варіант: створення мережі «комп'ютер-комп'ютер».
4
Введіть ім'я мережі, вкажіть тип шифрування даних і пароль для з'єднання. Встановіть галочку напроти пункту «Зберегти параметри мережі». Натисніть кнопку «Далі» для завершення налаштування мережі. Відкрийте настройки з'єднання з інтернетом. Перейдіть до пункту «Загальна». Дозвольте загальний доступ до інтернету для бездротової мережі.
5
Увімкніть ноутбук або стільниковий телефон і активуйте пошук бездротових мереж. Підключіться до створеної вами мережі, ввівши для цього пароль. Найімовірніше, для отримання доступу в інтернет з мобільного телефону, вам буде потрібно активувати функцію DHCP. Тип протоколу передачі даних в даній ситуації краще вибирати WEP, тому що далеко не всі моделі телефонів підтримують WPA і WPA2 протоколи.
6
Для отримання доступу до інтернету з другого ноутбук а, відкрийте налаштування протоколу TCP/IP бездротової мережі. У поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер» введіть IP-адресу першого пристрою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=reautJ_kVvs