Як зробити зарядку.

У здоровому тілі - здоровий дух. І це не просто слова: регулярні фізичні вправи сприяють поліпшенню роботи серця і судин. Це сприяє поліпшенню кровообігу голови. Людина почувається краще, голова свіже, а нервова напруга і зовсім зникає. Досить щодня робити ранкову зарядку, щоб зберегти себе в хорошій формі.
Вам знадобиться
  • - Коврик
  • - 0,5 літра питної води
Інструкція
1
Починати найкраще, коли ви ще перебуваєте в ліжку. Від душі потягніться, від кінчиків пальців до пальців ніг. Повільно сядьте в ліжку, розімніть шию. Пообертайте головою за годинниковою стрілкою, спокійно і не поспішаючи. Після цього обертайте в зворотну сторону. Цей етап не повинен зайняти у вас більше хвилини.
2
Встаньте в повний зріст, прогніться в талії, натискаючи руками на поперек. Покладіть руки на талію і поверніть корпус по черзі в кожну сторону на 90 градусів. Повторіть цю вправу 5-10 разів.
3
Витягніть руки перед собою, ноги на ширині плечей. Маховими рухами через голову повільно зробіть "млин" кожною рукою по черзі, поступово прискорюючи темп. Після цього зробіть махові рухи спочатку в ту ж сторону, потім у зворотний, обома руками одночасно, поступово прискорюючи темп. Повторіть цю вправу 4-5 разів.
4
Ноги широко розставлені, руки вільно розташовані вздовж тулуба, спина пряма. З'єднайте руки кистями разом перед собою і по черзі дотягну до кожної ноги. Після цього випрямтеся в попереку. Повторіть цю вправу 20-25 разів.
5
Ноги на ширині плечей, руки прямо перед собою. Присідаємо до кінця, злегка нахиляючись в корпусі. Руки залишаються прямо витягнуті перед собою. Робіть 10-12 разів повільно, після цього 30-40 разів у швидкому темпі.
6
Ляжте на килимок обличчям вниз, руки в упор для віджимань, долоні в підлогу. Віджимайтеся один підхід, щонайменше 5 разів. Якщо не можете віджатися 5 раз в один підхід, розділіть на кілька підходів, скільки необхідно для досягнення результату.
7
укладати на підлогу обличчям вгору, ноги напівзігнуті в колінах, руки в замок за головою. Підтягуйте голову до колін, напружуючи черевний прес, повільно і ретельно виконуючи кожен рух. Повторіть 30 разів.
8
Завершіть зарядку маховими рухами вгору по типу "млин", тими ж що ви робили в кроці №2. Робіть махові рухи обома руками якомога швидше, після того як зробите 25 рухів повільно зменшуйте темп.Глубоко вдихніть і видихніть. Зарядка закінчена.
Зверніть увагу
Слідкуйте за диханням. У кожній вправі на зусиллі і тільки на ньому робиться видих, а на фазі розслаблення - видих.
Корисна порада
Під час зарядки можна і потрібно пити воду - чисту питну негазовану. Це допоможе заповнити нічну втрату води і полегшить виконання вправ.