Як підключити дисплей.

Деяким користувачам катастрофічно не вистачає місця на робочому столі. Для вирішення цієї проблеми вони підключають другий дисплей до системного блоку. Інші роблять це для розширення можливостей комп'ютера або ноутбука.
Вам знадобиться
  • Перехідник DVI-VGA.
Інструкція
1
Давайте подумаємо про те, які плюси дає підключення другого екрану. По-перше, ви можете розширити область робочого столу. Тобто ви об'єднаєте два дисплеї в єдину робочу систему. По-друге, можна одночасно переглядати відео на одному з дисплеїв і запускати інші програми гри на другому.
2
Для підключення другого дисплея до системного блоку комп'ютера вам можуть знадобитися перехідники. Зазвичай відеокарта має два роз'єми для передачі відеосигналу: VGA і DVI. Можливий варіант VGA + HDMI. При цьому переважна більшість моніторів в стандартній комплектації мають тільки вхід VGA. Отже, вам необхідно придбати перехідник з DVI на VGA.
3
Підключіть додатковий дисплей до другого відеовиходу, використовуючи кабель і, можливо, перехідник. Увімкніть комп'ютер або ноутбук. Найімовірніше, після закінчення завантаження операційної системи на другому дисплеї буде відображатися тільки фонова картинка робочого столу.
4
Відкрийте панель керування, перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація». Виберіть пункт «Дозвіл екрану», розташований в меню «Екран».
5
Подальша настройка буде залежати від того, який результат ви бажаєте в результаті отримати. Ви можете вказати обидва дисплея і вибрати пункт «Дублювати». Після активації цього пункту на обидва монітора буде виводитися ідентичне зображення. Зазвичай цю функцію використовують при підключенні телевізора в якості другого дисплея.
6
Якщо ви активуєте функцію «Розширити цей екран», то ви зможете використовувати обидва дисплея незалежно один від одного. Наприклад, включити відеоплеєр і перемістити його на другий дисплей . Робоча область першого монітора при цьому не буде зайнята нічим, тобто ви спокійно зможете переглядати сторінки в інтернеті або запустити будь-який додаток.
Послуга під назвою «Живий баланс» дозволяє абонентам деяких мобільних операторів (зокрема, Мегафон і МТС) в режимі реального часу дізнаватися стан вашого особового рахунку прямо з екрану телефону.
Інструкція
1
При установці послуги в «Мегафоні» на дисплеї мобільного телефону з мінімальними затримками буде відображатися будь-яка зміна балансу (будь то поповнення рахунку, використання інтернету, платні дзвінки або відправка ммс- і смс-повідомлень). Таким чином, «Живий баланс» дозволить контролювати витрачаються кошти без здійснення яких-небудь додаткових дій. Підключення послуги можна здійснити за допомогою відправки смс-повідомлення на номер 000134 з текстом 1. Крім того, в будь-який час можна набрати USSD-запит * 134 * 1 # або зателефонувати за номером інформаційно-довідкової служби 0500. Відключення живого балансу доступно по команді * 134 * 2 #.
2
Дана послуга працює як в домашній мережі, так і в роумінгу. Однак не на всіх телефонах. Щоб перевірити, чи підтримує ваш мобільний телефон цією функцією, необхідно на клавіатурі набрати короткий USSD-номер * 134 #. Якщо все гаразд, то є послуга підтримується апаратом, тоді через деякий час на дисплеї ви побачите поточний баланс вашого особового рахунку. Для видалення тестової інформації з екрану телефону рекомендується виконати перезавантаження. І підключення, і відключення послуги надається безкоштовно. Додаткова плата буде знята з вас тільки в тому випадку, якщо ви звернетеся в інформаційно-довідкову службу Мегафон.
3
«Живий баланс» в МТС дозволить абонентам автоматично отримувати актуальні відомості про баланс рахунку після завершення вихідного дзвінка (голосового). Інформація про стан рахунку може виводитися як у вигляді смс-повідомлення, так і через USSD- або голосове повідомлення. Для того щоб управляти послугою, оператор надає спеціальний розділ на офіційному сайті компанії. Ось команди, які ви можете там знайти: * 500 * 1 # і 500. За допомогою першої можна отримувати відомості у вигляді USSD-повідомлення, а друга дозволить дізнаватися стан балансу через голосове повідомлення. Однак якщо ви не зателефонуйте на номер 500, а відправите смс, тоді й інформацію будете отримувати теж через повідомлення. У такому випадку в тексті відправляється SMS вкажіть латинську букву А. До речі, управляти послугою можна і через портал * 111 # (в ньому виберіть пункт під назвою «Можливості»).