Як привітати співробітників з Новим роком.

Вже восени перед кожним менеджером з персоналу постає питання: як провести офісний Новий рік? Залежно від бюджету компанії і від колективу ви можете влаштувати корпоративне свято, виїзд за місто або просто красиво привітати співробітників .
Інструкція
1
У більшості компаній співробітників прийнято вітати з Новим роком організацією корпоративної вечірки. Її формат залежить від бюджету компанії і від того, які в ній відносини між співробітниками. який їхній середній вік. Якщо відносини між співробітниками нейтральні і якщо в компанії є співробітники самих різних віків, то безпрограшним варіантом буде ресторан. Більш молоді можуть потанцювати, взяти участь у конкурсах, більш старші - поспілкуватися за столом. Вечеря в ресторані, як правило, організовується ввечері після робочого дня і триває 4-5 годин. Вартість такої вечері залежить від ресторану. Крім власне оренди залу і вибору страв і напоїв в ресторан, швидше за все, знадобиться ведучий корпоративного банкету, особливо якщо в компанії працює більше 20 чоловік.
2
У компанії, де працює в основному молодь, відсвяткувати Новий рік можна в боулінгу, нічному клубі, заміському готелі. Вибір місця залежить від уподобань колективу. Боулінг або нічний клуб навряд чи будуть дорожче, ніж середнього класу ресторан, оскільки упор тут робиться не на багатий стіл, а саме на розваги. Виїзд в заміський готель - дорогий захід, проте дуже ефективне в плані згуртування компанії. Як правило, готелі пропонують свою новорічну розважальну програму для фірм.
3
Якщо зазначені вище заходи для вашої компанії занадто дорого коштують, то ви можете привітати співробітників і в офісі. Нерідко офісні "посиденьки" залишають навіть більш приємне враження, ніж галаслива вечірка. Подбайте про закупівлю легких закусок, солодкого, вина. Якщо хтось із співробітників вміє і любить добре готувати, то можна попросити його приготувати свою коронну страву і принести в офіс. Під кінець робочого дня можна накрити стіл і приступити до новорічних привітань і роздачі подарунків. Не секрет, що кращим подарунком будь-якому співробітникові під Новий рік є премія, однак це не виключає звичайних невеликих подарунків. Корисними і не дуже дорогими подарунками можуть стати пляшка шампанського, цукерки, ялинкові іграшки. Сувеніри та свічки - менш виграшний варіант, оскільки у багатьох з нас їх виявляється будинку занадто багато.