Як привітати цікаво з днем ??народження.

«День народження - сумне свято ...». Цитата з відомої пісні давно вже стала неактуальною, адже в цей день прийнято радувати іменинника приємними сюрпризами та подарунками. Хочеться, щоб з самого ура «новонароджений» перебував у радісному настрої і відчував себе коханим і потрібним. Щоб подарувати іменинникові такий настрій, друзі і родичі заздалегідь обмірковують, як же цікаво привітати його з прекрасним днем народження ?
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб, вийшовши з дому вранці, іменинник відразу відчув радість і щастя, обклейте під'їзд плакатами (або просто альбомними листами) зі словами визнання, як сильно ви його любите і за що, з нагадуванням якихось подій та випадків «А пам'ятаєш?», які вас особливо зблизили. На двері від будинку, на стулках ліфта, на сходах. Яскраві барвисті листи привернуть увагу винуватця торжества і він, будьте впевнені, забуде про всі справи, аби прочитати їх усі, відчути близькість з вами і посміхнутися приємному сюрпризу.
2
Вітаючи іменинника по радіо, не використовуйте банальних слів «Ти такий гарний, хороший, розумний» і побажань «Щастя, любові, багатства». Краще щиро подякуйте за якийсь випадок, який вас чогось навчив, за допомогу, яку вам іменинник колись надав, за підтримку. Було б непогано, якби за ефірний час, наданий для привітів і поздоровлень, додзвонитися і сказати свої слова змогли кілька друзів.
3
Безпосередньо під час урочистого застілля також забудьте про нудних тостах. Адже день народження - дитяче свято. А хто заважає вам подарувати іменинникові мить з дитинства, проявивши фантазію та акторська майстерність? Наприклад, можна вбратися Вінні-Пухом та П'ятачком і під перероблені слова пісеньки «Добре живе на світі Вінні-Пух» піднести горщик, на якому крупно написано: МЕД. І у властивій Вінні-Пуха та Паця манері спілкування висловити побажання. А в горочке - гроші на солодке життя.
4
Або нарядитеся піратами і принесіть величезний скриня з передбаченнями - велику оздоблену коробку. Відкривши її, в повітря повинні піднятися повітряні кульки, всередині яких записки-побажання, які іменинник повинен прочитати. І природно, так як це піратський скриню зі скарбами, на дні повинна лежати велика щаслива монетка (саморобна), всередину якої ви можете покласти як гроші, так і, наприклад, сертифікат в салон краси або пейнтбольний клуб.