Як захистити комп'ютер від спаму.

Сучасний користувач, активно користується інтернетом, має найчастіше не один адресу електронної пошти. Зручно користуватися одним е-мейлом для роботи, іншим - для листування з родичами, третім - для розсилки повідомлень власного сайту або форуму. Проте виникають проблеми зі спамом.
Вам знадобиться
  • - програма для прийому листів;
  • - інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Для управління всіма цими поштовими скриньками існують спеціальні поштові програми, які також пропонують додаткові ресурси для полегшення роботи користувача з поштою. У тому числі, хороша поштова програма міститиме в собі захист від спаму .
2
Запустіть утиліту, якій приймаєте листи на ваші електронні адреси. Це може бути Outlook або The Bat - найпоширеніші поштові програми. Якщо ви ще не налаштували себе поштового помічника, то скачайте з інтернету і встановіть його на комп'ютер. Програма Outlook встановлюється на комп'ютер з операційною системою.
3
В меню програмного забезпечення знайдіть розділ, пов'язаний з попередженням спаму . В програмі The Bat служба анти спаму знаходиться в пункті меню «Властивості» в розділі "Налаштування". Знайдіть у вікні настройки розділ «Захист від спаму » і налаштуйте необхідні параметри. Ви можете використовувати вже існуючий модуль анти спаму , або знайти в інтернеті і підключити будь-який інший модуль. Тут також можна задати режим захисту, або зробити необхідні дії над листами, що містять спам.
4
Збережіть зміни. Тепер ваша поштова програма буде перевіряти кожен лист на відповідність певним ознаками наявності в ньому спаму , а підозрілі листи будуть поміщатися (якщо ви відзначили даний пункт галочкою) в спеціальну папку. Якщо якесь небажане лист потрапив в загальну кореспонденцію - відправте його в папку «Спам» вручну. Модуль анти спаму навчаємо, і наступного разу подібний лист виявиться там автоматично.
5
Після нескладних дій з налаштування вашої поштової програми, ви більше не будете знаходити серед своїх листів некоректні пропозиції або рекламні розсилки. Всі вони автоматично будуть відправлятися в спеціальну папку, а по закінченню визначеного часу, знищуватися програмою.