Як вибрати горщик для хлопчика.

Вибрати дитячий горщик досить непросто. Від звичних нам емальованих горщиків до надувних - їх форми просто вражають своєю різноманітністю. Купити горщик не складно - головне, це правильно його вибрати.
Інструкція
1
Матеріалом для горщиків, в основному, служить пластик, хоча бувають і емальовані моделі. Головне, щоб він був не з крихкого матеріалу, адже малюк може його не раз кинути об підлогу. Розмір і форма горщика також мають велике значення. Чоловіче достоїнство наших хлопчаків можуть прилягати до передньої, це заважає писати без неприємних промахів мимо, також може спровокувати небажані наслідки з боку нирок.
2
Варіант горщика зі спинкою не бажаний, хлопчик може привільно відкинутися на спинку і струмінь потрапить зовсім не в горщик .
3
Не варто купувати горщик закруглюється донизу, вони досить нестійкі. Впавши хоч раз з горщика, у дитини може надовго відпасти охота, писати в горщик .
4
Для хлопчика бажано придбати горщик з виступом, він запобіжить бризки, і незалежно від того, вгору або вниз потече цівка, підлога буде сухою.
5
Ще одна новинка для хлопчиків - дитячий пісуар. Він має спеціальне кріплення до стіни і зроблений в основному з пластика. Його можна легко зняти і помити. Повісьте його в будь-якому місці, можете в туалеті або в дитячій кімнаті. Єдиний мінус пісуара, це те, що доведеться дохідливо пояснити малюкові, що писати потрібно в одному місці, а какати в іншому.
6
З усього перерахованого вище можна зробити висновок: перш за все, при виборі горщика для хлопчика необхідно врахувати його стійкість і носик від бризок. Стійкість створюють спеціально зроблені подставочки для ніжок.
7
Різноманітність горщиків велике, є варіанти для заманювання дитини до туалету - це музичні горщики. Існують горщики, що реагують на наповнюваність, коли дитина сходить в туалет, грає мелодія. Загалом, варіантів багато, все залежить від розміру вашого гаманця. Але головний принцип при виборі горщика - це раціональність і зручність дитячого туалету.
Зверніть увагу
Починати привчання до горщика краще з класичних моделей, щоб малюк одразу зрозумів, у чому призначення горщика і не відволікався від свого основного заняття. Але і тут можливі варіанти. Конструкція і форма. Для дівчаток підійде звичайнісінький круглий горщик. Сидіти на ньому можна, звівши ніжки разом. Для хлопчиків краще вибрати горщик анатомічної форми, з виступом попереду.
Корисна порада
Вибираємо зручний горщик для малюка. Начебто смішним здається сам питання, як вибрати горщик малюкові? Адже це не радіокерована машинка або коляска, яку важко вибрати. Тим більше, сьогодні немає жодних проблем з вибором дитячих горщиків, у продажу широко Найголовніша помилка багатьох молодих батьків при виборі горщика, це його покупка без урахування статі дитини. Дуже часто для хлопчика купують такий же горщик, як і для дівчинки. Між тим, горщик для хлопчика відрізняється за формою від тих, які призначені для дівчаток.