Як намалювати кущ. Як намалювати томатний кущ.

Пейзаж є одним з напрямків у живописі. Основою пейзажів стають зображення різних видів природи. Існує велика кількість стилів малювання та інструментів, за допомогою яких можна малювати пейзажі. Пейзаж може складатися як з великої кількості об'єктів, так і обійтися одним єдиним, все залежить від задумки художника.
Вам знадобиться
  • простий олівець, папір, фарби, точилка для олівців, стірательная гумка.
Інструкція
1
Перше, що потрібно - це вибрати стиль, в якому буде намальований кущ , від цього залежить і техніка виконання роботи і вибір інструментів необхідних для її виконання.
2
Якщо ви вирішили малювати кущ простим олівцем, то процес малювання складатиметься з етапів виконаних виключно простим олівцем. Спочатку виробляється малювання стовбура і гілок кущ а, на даному етапі немає необхідності промальовувати детально гілки кущ а, так як вони будуть закриті листям (за замовчуванням малюємо кущ з листям), тому лінії гілок можна лише злегка намічати олівцем.
3
Після того, як намальований стовбур кущ а і гілки, слід вибрати стиль малювання листя і крони кущ а.
4
Якщо ми використовуємо стиль коміксів чи анімаційний стиль, то немає необхідності детально промальовувати листя, досить намалювати контур крони і додати шорсткостей, що імітують листя в кроні кущ а.
5
Якщо використовувати художній стиль, то тут так само потрібно вибрати - детально промальовувати листя на кущ е або лише намітити їх положення у вигляді нечітких штрихів, а подальша деталізація здійснюється за допомогою фарб.
6
Якщо малювання кущ а припускає використання фарб, то в цьому випадку робота розділяється на два основних етапи - малювання олівцем і розфарбовування фарбами.
7
Етап роботи з олівцем полягає в нанесенні структури гілок, стовбура та листя кущ а і описаний докладно вище. При роботі з фарбами, етап малювання кущ а олівцем так само не вимагає сильної промальовування в деталях, деталізація буде здійснена на етапі роботи з фарбами.
8
Робота з фарбами починається з нанесення основних кольорів на готовий ескіз кущ а. Якщо передбачається наявність фону на малюнку, то його варто розфарбовувати першим, так як він буде позаду всього малюнка. Потім проводиться розфарбування стовбура, гілок, поверх гілок проводиться розфарбування листя, щоб дати ефект об'ємності листя оточуючих кущ з усіх боків.
9
Після того, як основні кольори покладені на папір, можна переходити до зображення фактури листів, зображати в кольорі неоднорідну структуру гілок кущ а і стовбура, а так само різні світлові ефекти у вигляді затемнень більш темних або освітлення більш яскравих частин кущ а. Якщо необхідно, проводиться розфарбовування землі або трави, залежно від того, де розташований зображуваний кущ .
Корисна порада
Для тих, хто вперше пробує малювати кущ, краще всього починати малювати тільки простим олівцем і не прагне до особливої деталізації, найкраще зосередитися на передачі структури гілок та імітації фактури листя в кроні куща, намагатися працювати над передачею об'ємності куща.