Як позбутися від пупкової грижі.

Пупкова грижа - це випадання внутрішніх органів через фіброзне кільце. Вона утворюється у дітей або відразу після народження, або через частого сильного плачу і дисфункцій кишечника - запор, метеоризм. У малюків вона в більшості випадків проходить без хірургічного втручання.
Інструкція
1
Для того, щоб позбутися від пупкової грижі , існує кілька методів: Якщо ви тільки запідозрили у дитини наявність грижі , потрібно відразу ж почати зміцнювати черевні м'язи і м'язи преса. По можливості (якщо дитина не плаче) перед годуванням кладіть його на животик на кілька хвилин. Цей спосіб також допоможе впоратися з однією з причин грижі - запорами. Обов'язково дивіться за тим, щоб дитина змогла дихати в такій позі, а поверхня під ним була тверда, наприклад, пеленальний стіл.
2
Масаж також відмінно розвиває м'язи дитини. Ви можете робити його або самі, або зверніться до фахівця.
3
Якщо ви годуєте дитину грудьми, ретельніше стежте за своїм харчуванням. Позбувшись від проблем з травленням малюка і причин його плачу, ви позбудетеся і від грижі . Давайте йому ліки від кольок і чай з фенхелем.
4
Довгі роки люди зверталися з цією проблемою до «бабок», які заговорюють грижу. Хоч це і здається в наш вік технологій смішним, але якщо інші консервативні методи не допомагають, то спробуйте цей.
5
Для того, щоб грижа встала на місце, пупок, грубо кажучи, затикають. Для цього є кілька методик: можна взяти десятикопеечную монетку (або гудзичок), прикласти до ущільнення і замотати бинтом. Є інший схожий на цей дієвий метод. Скачують невеликий ватний кульку - за розміром виїмки в пупку - і вставляють його туди, а зверху заклеюють пластиром. У обох способів є суттєві недоліки: у першому випадку потрібно постійно стежити, щоб бинт не сповзала, а в другому - більшість пластирів неминуче зіпсують шкіру дитини.
6
Це «працюючі» способи позбавлення від грижі , які були перевірені часом - сміливо ними користуйтеся, крім користі вони нічого не принесуть вашому малюкові. Але якщо грижа у дитини більше двох сантиметрів у діаметрі, то необхідно терміново звернутися до лікаря. Цей розмір вважається критичним. Може бути призначена операція.