Як залучити успіх і гроші.

Кожна людина мріє бути успішним і багатим. Думка матеріальна, потрібно тільки щиро вірити в те, що все складеться саме так, як ви хочете. Крім того, існують способи, що допомагають привернути матеріальне благополуччя. Ними користувалися люди з незапам'ятних часів, вони затребувані і в сучасному світі. Виберіть той спосіб, який сподобається вам більше за інших, і точно дотримуйтесь інструкцій.
Інструкція
1
Купіть білу і зелену свічки. Увечері поставте їх на стіл, на відстані 20см один від одного. Уявіть, що біла свічка - це ви, а зелена - гроші і успіх. Запаліть обидві свічки від одного сірника. Спочатку білу, потім зелену. Дивіться, як вони горять, і думайте про ваше бажання. Через кілька хвилин задуйте їх і заховайте їх. Повторюйте дію щодня протягом 10 днів. Кожен день наближайте свічки один до одного на 2см. Коли вони з'єднаються, обв'яжіть їх золотою стрічкою і зберігайте як талісман.
2
Обмотайте паперову купюру або мідну монету зеленої пряжею, щоб у вас вийшов клубок середнього розміру. Капніть на нього 3 краплі бергамотового або евкаліптової олії і підвісьте над вхідними дверима вашої квартири. Щотижня по середах освіжайте його ефірним маслом.
3
Вам знадобиться біла мушля, точніше, одна її стулка. Помістіть в неї металеву монету. Капніть на монету 3 краплі олії сандалу, базиліка або бергамота. Запаліть зелену свічку. Нахиліть її над черепашкою. Віск повинен заповнити порожнину. Коли він затвердіє, приберіть черепашку в місце, пов'язане з фінансами. Це може бути гаманець, сейф, ящик столу і т.д. Дбайливо зберігаєте цей талісман, він приверне удачу і великі гроші .
4
Візьміть магніт. Вам потрібно виготовити магнітний порошок. Для цього за допомогою напилка зітріть шматочок металу. Зберіть порошок в маленький мішечок і зберігайте як талісман.
5
Зберіть всі металеві монети, які мають ходіння в країні. Покладіть їх на дно квіткового горщика і засипте землею. Посадіть в цьому горщику нігтики, герань або кактус. З ростом квітки буде примножуватися ваш добробут.
6
Знайдіть на березі моря п'ять невеликих плоских камінців. Покрийте їх золотою фарбою. Складіть в мішечок, зшитий із зеленої тканини. Талісман принесе вам успіх і процвітання.
7
Візьміть аркуш паперу. Виріжте з нього квадрат зі стороною сім сантиметрів. Напишіть червоним олівцем ту суму грошей, яку ви б хотіли отримати найближчим часом. Покладіть квадрат на стіл і помістіть на нього зелену свічку. Запаліть її на 5 хвилин і уявіть, що бажана сума лежить на вашому столі. Повторюйте це кожен день, поки не отримаєте гроші .
8
Помістіть паперову купюру непарного гідності в червоний конверт і запечатайте його. Якщо конверта немає під рукою, можна загорнути гроші в червоний папір. Поставте на папір зелену свічку і запалюйте її на 5 хвилин щодня протягом тижня.
Корисна порада
Покладіть на дно холодильника червоний мішечок, в якому лежать три китайські монеткі.По вечорами гроші не можна займати і счітать.Деньгі потрібно брати лівою рукою, а віддавати - правою. Ніколи не давайте в борг по вторнікам.Чтоби в будинку була повна чаша, віник завжди зберігайте мітелкою вгору.