Як позбутися від хронічного тонзиліту.

Хронічний тонзиліт не рахується небезпечним захворюванням, але несе в собі ризик серйозних ускладнень, провідних до таких захворювань, як поліартрит, хвороби нирок або нейродерміт. Якщо операція не показана, треба проводити консервативне лікування.
Інструкція
1
Люди, що страждають на хронічний тонзиліт, скаржаться на біль при ковтанні, у них дере в горлі, вони починають кашляти, при цьому відбувається відкашлювання казеозних мас або пробок, які утворюються в лакунах мигдаликів. Іноді з'являється температура і головний біль. До основних способів лікування даного захворювання відносять застосування протимікробних і протиалергічних засобів. Головний метод санації - промивання мигдалин, при якому відбувається, як механічне видалення вмісту, так і лікувальний вплив. Крім цього, роблять інгаляції і полоскання глотки.
2
Щоб позбутися від хронічного тонзиліту , треба провести комплексне оздоровлення організму, підняти імунітет і змусити працювати захисні механізми людського організму. Заняття спортом, загартовування, плавання та інші фізичні навантаження допоможуть організму звільнити внутрішні сили, але робити це треба в період спокою, а не загострення хвороби.
3
Сьогодні багато медичні компанії продають багато БАДів, що сприяють підняттю імунітету, варто проконсультуватися з фахівцями і підібрати біодобавки, які зможуть впоратися із завданням підняття імунітету.
4
Народною медициною пропонується ряд засобів, що роблять зміцнює дію на організм. До них відносяться різні чаї. Наприклад, збір трав, що складається їх трави звіробою, листя кропиви і чорної смородини. Беруть по 2 г кожного компонента і заливають суміш склянкою окропу, потім наполягають в термосі, після чого п'ють гарячим в поєднанні з медом двічі на день по склянці.
5
Можна скласти збір, до складу якого увійдуть малина, суниця (беруть по 2 г листя), бруньки берези, трави шавлії і материнки (по 1г). У столову ложку збору наливають склянку окропу, дають настоятися протягом 8:00, і приймають у теплому вигляді по половині склянки до 4 разів на день. Також корисно полоскати горло настоєм оману високого або липи серцелистої.