Як намалювати осла.

Осел - дуже цікаве, вперта тварина. Усі знайомі з Йо-Йо з мультфільму про Вінні Пуха. Спробуйте намалювати простого осла , і потім ви зможете зобразити навіть Йо-Йо. Все, що вам потрібно для малювання - олівець, гумка аркуш паперу і трохи терпіння. Намалюємо!
Вам знадобиться
  • Ватман,
  • Олівець,
  • Ластик,
  • Акварель.
Інструкція
1
Почніть з самого простого малюнка. На ватмані в центрі намалюйте великий прямокутник (рис. 1). Потім від кінця прямокутника проводимо лінію вправо, залиште трохи «хвоста» для голови, так щоб вона впиралася в кінець листа. На цьому «хвості» малюйте форму вигнутого до низу маленького прямокутника (рис.2). І тепер плавно всередині прямокутника намалюйте овал, так щоб краї стикалися до прямокутника, а кінці не зачіпали кути.
2
Голову почніть промальовувати всередині маленького прямокутника, нехай ліній заходять за нього як показано на (рис. 3). Додайте вуха і хвіст легкими плавними лініями, вуха виходять за межі прямокутника і повинні бути не довгі. Ластиком приберіть непотрібні ліній, прямокутники. Домалюйте ніжки, гриву і очі. Задні ноги намалюйте трохи зігнутими. Гриву зробіть дуже короткою, вона повинна доходити до шей ослика. На кінчику хвостика намалюйте маленьку шерстку.
3
Другий варіант начерку складніший. На ньому зображення осла без будь яких форм. Відразу почніть виводити простими овальними лініями тулуб, вуха та ін. Частини тварини як показано на (рис 1). Вуха розташуйте не далеко від голови, теж овальної форми, розгорнутими в різні боки. Прорисуйте кожен крок, додавайте дрібні штрихи. Поступово дійдіть до об'ємних контурів, роблячи його все більш і більш докладним (рис 2).
4
На обличчі намалюйте очі, ніздрі, ротик ослику. Закінчений етап прорисуйте ретельно, очі, ніс, рот і копита. Періть зайві ліній і помилки. Копита зробіть чорним олівцем, додайте трохи гриви між вухами (рис.3). Розфарбуйте готовий персонаж сірої аквареллю, залишаючи світлі деталі, всередині вух і очі (рис 4). Можете додати трохи рожевого кольору всередині вух і промальовувати ротик. Додайте зіниці, вії і посмішку. Ослик готовий!
Зверніть увагу
А тепер урок малювання Ослика. Дивіться і виконуйте крок за кроком. Малюємо спочатку начерк, потім прорисовуємо деталі. Малюнок готовий!
Корисна порада
Спочатку намалюйте в деталях великі вуха віслюка, потім намалюйте очей. У ослика на голові є невеликий "чубчик" і нижня частина морди біла, а інша частина голови темна. Голова коня Щоб намалювати осла або кінь, навіть поетапно, потрібен досвід і хороший окомір. Але якщо вам потрібно зробити малюнки коней, цей урок допоможе вам розібратися, як намалювати голову коня.
Хто з нас не бачив радянський мультфільм про Вінні-пуха? І, звичайно ж, більшості запам'ятався в ньому зворушливий ослик Іа з сумними очима і нещасним голосом. Діти в дитячих садах і в школі малювали і досі малюють ослика Іа, як одного з найвідоміших мультиплікаційних персонажів. Це насправді не так вже й складно, а також приносить дитині справжнє задоволення. Може статися, що й доросла людина перейметься дивною меланхолією по дитинству, захоче приєднатися до образотворчого творчості і намалювати ослика .
Вам знадобиться
  • - аркуш формату А4 або альбомний;
  • - олівці;
  • - фарби;
  • - фломастери.
Інструкція
1
Почніть з тулуба. Намалюйте його у формі овалу. Діаметр виберіть самі, в залежності від аркуша паперу. Якщо ви малюєте в перший раз, то краще використовуйте аркуш формату А4 (альбомний лист). Так набагато зручніше малювати. Слідкуйте за тим, щоб ваш малюнок був симетричним і розрахуйте розташування всіх його основних деталей. А то в середині процесу раптом з'ясується, що випадково не вистачає місця, наприклад для голови.
2
Наступний етап - голова. Для неї намалюйте звичайний круг. Він не повинен бути більше, ніж туловіще.Обязательно залиште відстань між головою і тулубом. Потім з'єднайте двома лініями голову і тулуб. Це шия ослика .
3
Копита і ноги ослика . Їх досить просто зобразити. Намалюйте дві вертикальні лінії для ніг у відповідних місцях тулуба і з'єднайте їх в кінці горизонтальною лінією. Потім домалює до ноги копито. Виконайте це з кожною ногою ослика . Ніг, зрозуміло, у будь-якого ослика всього чотири і копит, відповідно, теж.
4
Вуха намалюйте у вигляді незакінченого овалу, витягнутого вверх.Глаза зробіть круглими у вигляді гудзичків. Вії повинні бути не дуже довгі, але вони обов'язково повинні бути! Як говориться, намалюйте їх на свій смак.
5
В основному малюнок готовий. Залишилося розфарбувати його. Це можна зробити фарбами, олівцями або фломастерами. Контури малюнка профарбовують темніше. Для цього їх можна обвести фломастерами, а всередині тіло та інші елементи заштрихуйте кольоровими олівцями.