Як закріпити пластиковий плінтус. Як прикріпити Який розмір дюбеля пластикові плінтуса.

Пластикові плінтуса різної конфігурації використовуються при фінішній обробці підлоги. Вони закривають місце стику двох перпендикулярних площин, оберігаючи матеріали, використовувані для обробки або зборки від впливу і насамперед, вологи. Крім цього вони надають закінчений вигляд приміщенню.
Вам знадобиться
  • - шурупи;
  • - дриль з побідитовим свердлом, магнітної насадкою і битою;
  • - молоток.
Інструкція
1
Визначтеся з розміром кріплення для того, щоб закріпити плінтус в стіні. Ви повинні знати розмір шурупа і дюбеля під нього. Найчастіше використовуються поліпропіленовий дюбель, діаметром 6 мм, шуруп з розмірами 3,5х40-45 мм і побідитові свердло діаметром також 6 мм з магнітною насадкою і битою. Для панельних будинків краще використовувати перфоратор, так як отворів для кріплення доведеться свердлити багато. Якщо плінтус кріпиться до гіпсокартону, то використовуються одні шурупи без дюбелів (вони повинні пройти крізь сам гіпсокартон і профіль у підлоги). До дерев'яної стіни плінтус кріпиться теж тільки шурупами. Колір шурупів можна підібрати до кольору плінтусів, якщо конструкція плінтуса не передбачає захисного чохла.
2
Підготуйте плінтус, попередньо зарізавши кути. Вставте в дриль свердло діаметром 3 мм. Притримуючи плінтус рукою, свердлите отвори крізь плінтус, размечая стіну. Відстань між отворами має бути таким, щоб забезпечити щільне прилягання плінтуса . Якщо стіна нерівна, то і отвори свердляться з урахуванням цих нерівностей. Можливо, в цьому випадку вони не будуть розташовані на однаковій відстані один від одного, але тут важливіше досягти максимального прилягання.
3
Вставте в патрон свердло з побідитовим наконечником по бетону. На час відкладіть плінтус. Просвердлите в стіні отвори, використовуючи вироблену щойно розмітку на глибину достатню для забивання дюбеля. Вставте в них дюбелі і забийте їх молотком.
4
Прикладіть плінтус. Вставте всі шурупи в отвори, наживляючи їх від руки, так щоб вони знаходилися в дюбелях. Дрилем або шуруповертом закрутіть всі шурупи. Намагайтеся працювати без сильного натиску на шуруповерт, щоб капелюшок шурупа не пройшла крізь м'який плінтус.
Зверніть увагу
Після свердління стіни свердло ударної дрилі буде гарячим і може пошкодити покриття підлоги і обпекти руки.