Як підключити злив пральної машини. слив пральної машини манжета.

Залежно від планування і технічних можливостей вашого будинку, ви можете організувати слив вашої пральної машини різними способами. Всі необхідні для цього пристосування є в кожному будинку, а елементарні сантехнічні навички є практично у кожного чоловіка.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - роздвоєна пластикова труба або труба з відводом.
Інструкція
1
Визначте місце для установки пральної машини . Це може бути окреме приміщення, ванна кімната, кухня. Важлива близькість до водопровідно-каналізаційної системи в будинку. Прикиньте, чи достатня довжина зливного шланга у машини і те, яким саме чином ви хочете організувати слив - чи буде він йти безпосередньо в каналізацію, або зливний шланг буде укріплений на краю ванною або унітазу.
2
Якщо ви вибрали спосіб організації зливу, при якому вода з пральної машини зливається в ванну або унітаз, то перевірте рівень, на який буде піднято зливний шланг. Звіртеся з інструкцією, чи не перевищує рівень ванній цю відстань. Зливний шланг повинен розташовуватися вільно, без перегинів. Це комплект поставки пральної машини має спеціальні тримачі для зливного шланга, встановленого таким чином - скористайтеся ними. Це найпростіший спосіб організації зливу.
3
Обладнайте каналізаційну трубу додатковим відводом в тому випадку, якщо ви прийняли рішення зливати воду з машинки безпосередньо в каналізацію. Скористайтеся одним із двох способів, описаних нижче.
4
Знайдіть сифон або гофру, якщо сифон відсутній, під раковиною на кухні або під ванною. Знайдіть місце з'єднання їх з каналізаційною трубою. Швидше за все, воно являє собою отвір, заглушене гумовою манжетою, в яке вставлена труба від сифона або гофра. Гумову манжету потрібно вийняти з отвору, її зовнішній діаметр являє собою діаметр каналізаційного отвору, а внутрішній - розмір гофри. Потім придбати роздвоєну пластикову трубу, збігається з нею (манжетою) по зовнішньому діаметру. Підключіть через гумові манжети-ущільнювачі роздвоєну трубу таким чином, щоб один її кінець йшов в каналізаційну трубу, а в два інших можна було вставити відповідно зливний шланг від пральної машини і гофру від раковини або ванни.
5
Відкрутіть пряму трубу, що йде від раковини до сифона. Придбайте пластикову трубу з відведенням аналогічного діаметру. Замініть стару трубу на нову. Злив від пральної машини на ущільнювача приєднаєте до відведення.
Зверніть увагу
При нарощуванні зливних труб (максимум позначений в інструкції по експлуатації машини) стежте за тим, щоб не змінювався діаметр зливного отвору, зливний шланг не перегинати і не перетискають протягом всієї своєї довжини. Все це необхідно для роботи електронасоса.
Корисна порада
Якщо підлога в приміщенні обладнаний стоком, то можна зробити вільний слив безпосередньо з самої машини, зручно закріпивши зливний шланг.
Найпростіше організувати слив пральної машини в раковину або ванну. Для цього достатньо закріпити на спеціальному гаку шланг, що поставляється в комплекті з побутовою технікою. Але в такому разі емальовану поверхню ванною або умивальника постійно доведеться очищати від забруднень. В цьому плані стаціонарний слив набагато зручніше.
Вам знадобиться
  • - гнучкий шланг;
  • - пластикові кріплення;
  • - сифон;
  • - ущільнювальні манжети.
Інструкція
1
Перевірте працездатність центральної каналізації. При необхідності слід очистити, щоб забезпечити нормальний сход води. Закріпіть фитинг зливного шланга на сифоні за допомогою відводу необхідного діаметра. Бажано використовувати фітинги з кільцевими насічками, які забезпечують більш надійне кріплення.
2
Якщо на кухні чи у ванній передбачений спеціальний каналізаційний відвід під пральну машину, обладнайте слив через окремий сифон (зворотний клапан). Встановіть каналізаційний сифон до відповідного відвід. В якості ущільнювача використовуйте гумову манжету.
3
Закріпіть зливний шланг на каналізаційному сифоні. Принцип роботи в даному випадку заснований на русі утяжеленного кульки, яка піднімається вверх при зливі води і забезпечує нормальний сход рідини в каналізацію.
4
Після того як вода зійшла, клапан займає вихідне положення, перешкоджаючи потраплянню рідини і неприємних запахів з каналізації в шланг пральної машини.
5
За відсутності технічних можливостей для зливу через окремий сифон організуйте слив пральної машини безпосередньо в центральну каналізацію. Закріпіть кінцевий фітінг шланга у відводі каналізації. Встановіть ущільнювальну манжету відповідного розміру. Практика показує, що в переважній більшості випадків достатньо гумки 40х32 мм. Закріпіть фитинг і ущільнювальну гумку таким чином, щоб при характерних в процесі зливу води вібраціях шланг не зірвався.
Зверніть увагу
Зливні шланги пральної машини періодично необхідно промивати від забруднень і сторонніх домішок, які осідають на внутрішній поверхні. Регулярно слід чистити і сифон, бо забруднення перешкоджають нормальному сливу води.
Корисна порада
Пам'ятайте, що місце, де зливний шланг кріпиться до каналізаційного відведення повинно бути розташоване нижче тієї ділянки, де він з'єднується з пральною машиною. В іншому випадку відпрацьована рідина буде надходити не в каналізацію, а в корпус машини.