Як складати речі в шафу. Як складати шапки в шкафвідео.

Щоб ваша улюблена річ подовше радувала вас і мала відмінний зовнішній вигляд, звичайно, потрібно правильно її носити, прати і прасувати. Але важливо і те, як ви складаєте ваші речі в шафі і які умови зберігання для них створюєте. Правильно складений чи розвішані в шафі предмет одягу ви не тільки зможете довго носити, але й швидко в разі необхідності одягнути.
Інструкція
1
Визначте місце для кожної категорії речей: верхнього одягу, нижньої білизни, шкарпеток, і т.п. Якщо речі будуть знати своє місце, вони ніколи не загубляться і не помнуться.
2
Одяг, який ви знімаєте, не варто відразу вішати в шафу. Спочатку її протягом двох-трьох годин провітріть, а потім вже повісьте на плічки в шафі. Свій костюм повісьте на вішалку відповідного розміру, що дозволить розправитися волокнам.
3
Чи не нагромаджуйте по кілька речей на одну вішалку, краще для кожної речі мати окрему. Так не буде складок і знайти їх набагато легше.
4
Брюки або спідниці вішайте на спеціальних вішалках. Щоб ваші сукні або сорочки з шовку не зісковзували в шафі з плічок, на поверхню вішалок можна наклеїти невеликі смужки губчастої гуми.
5
Правильно складайте футболки: покладіть футболку передньою частиною до себе, загорніть всередину рукава, враховуючи лінію плечового згину, тепер можете згортати її вдвічі або втричі. Можна згорнути її також, починаючи від низу, в валик. А якщо зустрінете в продажу спеціальні Складчиков для футболок, купіть їх - це допоможе вам заощадити час і нерви. В принципі, футболку можна і повісити на вішалку, але вона повинна бути м'якою, зробленої з поролону. Така вішалка підійде і для інших делікатних речей. Але врахуйте, що перш ніж повісити річ в шафу, необхідно її пропрасувати.
6
Парні предмети завжди зберігайте разом.
7
Несезонні речі теж необхідно гідним чином упаковувати або розкладати в шафі. Зимову, дуже об'ємну одяг, рекомендується зберігати в вакуумних пакетах. Коли ви складете в них свої куртки і пальта і викачати повітря, ваші пакети стануть плоскими і маленькими, розмістити їх можна буде набагато легше і крім того, до них буде закритий доступ всюдисущої молі.
8
Шубу з натурального хутра не слід пакувати у валізи або коробки, щоб не зіпсувати волосяний покрив, причому не складайте разом фарбований і нефарбований хутро. Добре просушіть шубу, а потім помістіть в який-небудь чохол - паперовий або з тканини.
9
Речі з вовни - джемпери, светри, кардигани і т.п. і трикотажний одяг намагайтеся ніколи надовго не вішати на плічки. Кращий варіант зберігання - в згорнутому вигляді.
10
Взуття почистіть, змастіть кремом, вставте всередину колодки або хоча б газети і складіть в коробки.