Як зв'язати подвійні рукавиці. в'язання подвійних рукавиць спицями.

Якщо ви вже освоїли в'язання спицями простих моделей, спробуйте виконати подвійні рукавиці . Це дуже комфортний предмет одягу, який послужить вам гарну службу в суворі зимові морози. Особливо рекомендуються такі вироби для дітей, які люблять зимові прогулянки - можна не бояться того, що у них швидко закоченеют руки від ігор зі снігом. Навчитися в'язати подвійні рукавиці нескладно. По суті, вам потрібно зробити чотири деталі, дві з яких будуть грати роль «обличчя» вироби, а дві послужать підкладкою.
Вам знадобиться
  • - 5 панчішних спиць;
  • - гачок;
  • - пряжа для внутрішньої і зовнішньої рукавиці;
  • - 2 шпильки.
Інструкція
1
Почніть в'язати звичайну (верхню) рукавицю для лівої руки. Для цього вам потрібно набрати необхідну кількість петель, розділивши їх порівну для кожної з чотирьох панчішних спиць. Розмір майбутньої подвійний рукавиці підбирайте індивідуально. Найпростіше уточнити його, зв'язавши гумкою кілька рядів і натягнувши незакінчений в'язаний зразок на долоню.
2
Уточнивши розмір подвійної рукавиці , зв'яжіть гумку 1х1 (одна лицьова і одна виворітна) або 2х2 (дві лицьові і дві виворітні) сантиметрів сім у висоту. Далі виконайте перший кругової ряд лицьовими петлями панчішної в'язкою); при цьому необхідно додати по одній петлі на кожній робочій спиці.
3
Довяжіте кругове полотно до початку великого пальця і зніміть кілька відкритих петельок, нанизавши їх на шпильку. Необхідну величину отвори для подальшого виконання пальця також відміряйте індивідуально, розрахувавши щільність в'язання.
4
Далі необхідно дов'язати рукавицю до рівня вказівного пальця і вивернути недов'язаний виріб навиворіт. Тепер наберіть петлі по краях гумки зовнішньої рукавиці для роботи над внутрішньою, підкладкової, деталлю. Для цього просмикніть скраю роботи нитку, зав'яжіть її вузликом і витягуйте гачком петлі, нанизуючи їх на робочі панчішні спиці.
5
Виконуйте варежку- «близнюк». Закінчивши роботу, також на кінчику вказівного пальця, закрийте мисок вироби. Для цього потрібно знімати кожну останню петлю кругового ряду на наступну робочу спицю і провязивать її спільно з подальшою петлею. У підсумку на спицях у вас має опинитися по одній петельці (всього чотири).
6
Простягніть крізь залишилися відкриті петлі нитку і туго затягніть її. Скориставшись гачком, нитку необхідно протягнути на виворіт роботи. В'язання верху лицьової рукавиці закінчите таким же чином.
7
Далі вам потрібно зв'язати великий палець на одній, а потім повторити його на інший рукавиці. Слідкуйте за тим, щоб внутрішній і зовнішній палець були ідеально підігнані по розмірах. Зручно спочатку виконати внутрішній палець, вправити в отвір для зовнішнього пальця і потім вже його обв'язувати.
8
Палець виконуйте так: нанижіть відкладені на шпильку петельки на спицю; додайте таку ж кількість повітряних петель і по парі-трійці бічних. Розподіліть їх рівномірно на три робочі спиці і зробіть кругові ряди до середини нігтя. Вив'язуючи верхівку, закривайте по одній петлі в кожному ряду, поки на спицях не залишиться всього по парі петельок. Затягніть мисок ниткою.
9
Таким же манером виконуйте другий, праву, подвійну рукавицю. Закінчивши роботу, акуратно вставте внутрішню рукавицю в зовнішню, ретельно розправивши всі складочки. Для зручності використання (щоб підкладкова частина то і справа не вислизала з лицьової) зробіть пару непомітних стібків на Вершинка пальців і миска вироби, зафіксувавши деталі.
Корисна порада
При в'язанні подвійних рукавиць можна заощадити на дорогій пряжі. Виконавши зовнішню деталь з більш дорогого матеріалу, для підкладкової частини можна використовувати другосортні нитки від старої розпущеної в'язаній речі. Однак ця пряжа повинна бути м'якою і комфортною при носінні. Внутрішню рукавицю можна пов'язати більш тонкими нитками, так як підкладкова частина в ідеалі повинна бути трохи менше, ніж лицьова.
Зв'язати рукавиці спицями за допомогою цієї інструкції не складно, проте перший раз може зайняти досить багато часу. Зате другі і треті рукавиці ви зв'яжете дуже швидко і легко!
Вам знадобиться
  • Для того, щоб зв'язати дитячі рукавиці:
  • - близько 100 гр (200 м/50 гр) пряжі
  • - 5 спиць № 3 довжиною близько 15 см
Інструкція
1
Наберіть 44 петлі, розподіліть їх на 4 спиці і замкніть в кільце. Зв'яжіть гумкою (поперемінно 1 лицьова, 1 виворітна) манжету бажаної довжини.
2
Далі пров'язати на всіх спицях 2 ряди лицьовими петлями. Перші 22 петлі - внутрішня сторона рукавиці, останні 22 петлі - зовнішню. для клина великого пальця відзначте 2-ю і 4-ю петлі внутрішньої сторони. в 3 ряду після 1й і перед 2й зазначеними петлями додати по одній петлі. В'язати 2 ряди без прібивок. Далі додати 2 петлі, як описано вище. Повторювати прибавки через кожні 2 ряди до тих пір, поки доданих петель чи не стане 16.
3
16 петель для великого пальця залишити на англійській шпильці. Над залишеними петлями набрати 7 петель і в'язати 1 ряд лицьовими. Щоб вийшов клин великого пальця, потрібно поступово зменшити 7 набраних петель. Для цього кожну 1 петлю перемички провязивать з нахилом вліво, останню - разом лицьовою. На спицях повинно залишитися 44 петлі. Далі в'язати прямо на 4 спицях приблизно 4 см.
4
Для формування верхньої частини рукавиці збавити петлі: провязать лицьовій 1 петлю внутрішньої частини, 2 і 3 петлі провязать разом лицьовою. На зовнішній стороні рукавиці убавкі убавкі виконати аналогічно. По 2 перший і 2 останні петлі внутрішньої і зовнішньої сторін утворюють доріжки, а розташовані між доріжками 16 петель повинні бути збавляючи. На кожній стороні половину цих петель збавляти в кожному 2 ряду. На спицях залишиться 8 петель, які потрібно стягнути.
5
Тепер потрібно зв'язати великий палець. На спицю перевести 16 петель клина і з протягання набрати 6 петель = 22 петлі. Петлі поділити на 3 спиці і провязать ряд лицьовими. Потім виконати клин, як над перемичкою, так, щоб залишилося 16 петель. В'язати прямо, приблизно 3 см. Після цього почати збавляти петлі. В кінці кожної спиці останні 2 петлі провязать разом лицьовою. Решта петлі стягти.
Зверніть увагу
Школа в'язання: як зв'язати рукавиці на 11-13 років. 1. У роботі використовувати набір з п'яти панчішних спиць. На дві спиці набрати 36 петель. 2. Розподілити петлі на чотири спиці, по 9 п. На кожну, і в'язати п'яту спицею гумкою 1? 1 по колу. 3. Виконати 7 см гумкою 1? 1, в'язати 6 см лицьовими. Далі для пальця перші 6 п. З першої спиці зняти на шпильку.
Корисна порада
При круговому в'язанні всі лицьові петлі-завжди в'яжемо за верхні дольки. На одну пару рукавиць витрачається від 40 до 100 г шерсті. В'язати починаємо з манжети, рівної окружності кисті. В'яжемо її зазвичай гумкою 1х1 або 2х2. Спиці для зручності нумеруємо, рахунок ведемо за годинниковою стрілкою (рис.1). На 1-й і 2-й спицях в'яжемо верхню частину рукавиці, а на 3-й і 4-й - нижню (долоню).