Як знищити очерет. боротьба з очеретом на ділянці.

На території нашої країни нараховується двадцять п'ять видів очерету . Найвідоміші з них - це лісовий і озерний. Лісовий очерет росте на луках, любить берега водойм, болота і сирі ліси. Озерний очерет воліє річки і озера. Він поширюється швидкими темпами і займає якнайширші території водойм.
Інструкція
1
Якщо на вашому дачній ділянці росте очерет, то це говорить про те, що земля в цій місцевості не освоєна. Передусім необхідно осушити територію. Спустіть воду, через розриту канаву в струмок, або довколишню низину.
2
Якщо ж сама ділянка знаходиться в низині, а що ще гірше, чашевидних котловані, то спустити воду просто немає можливості. Викопайте на своїй ділянці канави по всьому периметру, а центр заповніть грунтом. Таким чином, ви підніміть ділянку. Можна створити водойму, який буде застосовуватися для розведення риби. Грунт з такої водойми може так само стати основою для підняття ділянки, і посприяє осушенню грунту на ділянці.
3
Якщо ваш город доглянуті і багато років вже служить вам вірою і правдою, а очерет все одно на ньому селиться, це означає, що земля на ділянці перенасичена вологою. Можна закрити ділянку товстої поліетиленовою плівкою і засипати землею так, щоб не було доступу кисню. Через кілька днів очерет загине. Після цього викопайте його разом з корінням і викиньте.
4
Потрібно знати, що насіння очерету розносить вітер з межи по поруч розташованим територіям. Скосите очерет до того, як він обсіменяться. Кореневища цієї рослини можна покласти в компостну яму, де їм належить з часом згнити. Якщо ніде більше на сусідніх ділянках очерет не росте, то ваша проблема вирішена. Якщо ж десь поруч росте очерет, то можна не витрачати на все це час, вітер все одно принесе до вас нове насіння.
5
Хорошим засобом по знищенню різної бур'яну на городі є купа гною, що розташовується на городі протягом усього літа.
6
Існують спеціальні засоби для боротьби з такими непрошеними гостями на городі. Обприскуйте або поливайте цими коштами очерет, і загибель його буде повною, від коренів до кінчиків. Дуже важливо дотримувати правильні пропорції у використанні таких засобів. І ні в якому разі не можна щоб такий засіб потрапило на інші, потрібні культури.