Як використовувати гній.

Не всім початківцям садівникам відомо, як застосовувати гній , щоб він приніс користь городу. Використовувати гній , не піддаючи його попередній обробці, означає реалізувати менше половини його потенціалу.
Інструкція
1
звалені в одну купу гній , містить на сорок відсотків менше азоту та на п'ятнадцять відсотків менше калію, ніж перебродивший. Чи варто говорити про те, що гній в твердому вигляді набагато важче засвоюється овочами, ніж в рідкому. Використання перебродившего гній а підвищує врожайність різних овочів до сорока відсотків, а зелені - до п'ятдесяти.
2
У велику водонепроникну бочку викладіть гній , і залийте такою ж кількістю теплої води. Потім дуже ретельно все це перемішайте. І, кілька разів на день, протягом 5 діб, необхідно повторювати перемішування, щоб був більший приплив кисню, який спровокує більш швидке бродіння. Так як при такій системі розведення гній виділяє такі гази, як вуглекислий газ і аміак, що перешкоджають всмоктуванню кисню, помішування просто необхідно.
3
Застосовуйте перебродивший гній краще всього протягом тижня, поки всі його якості зберігаються, потім вони будуть погіршуватися. Якщо гній а запасено занадто багато, можна його використовувати як каталізатор для прискорення дозрівання компосту.
4
Зберігайте гній правильно. Температура зберігання повинна бути не більше шістдесяти градусів. Якщо гній нагрівається до температури вищої, ніж вказана вище, долийте туди ще трохи води. Зберігати гній не варто більше одного року. В принципі, максимально корисний період - це вісім місяців. Багато дачники зберігають і використовують гній роками, але це не правильно і безглуздо.
5
Використовувати гній можна по-різному. Навесні вносите свіжий гній під такі овочеві культури, яким він не принесе шкоди в такому вигляді - гарбуз, огірки, кабачки, ранні сорти картоплі і практично всі види капусти. Гній має зігріваючу дію. У зв'язку з цим його добре використовувати на важких і холодних грунтах, які найбільше потребують прогріванні. Інші культури удобрюйте перебродившим гній ом.