Як чистити пором меблі.

Чистка паром є простим, безпечним для навколишнього середовища, біологічно чистим способом, вона послужить хорошою альтернативою звичайним способам збирання. А як за допомогою пари чистити меблі? Ось кілька нескладних порад.
Інструкція
1
Сфера використання пароочищувачів вкрай різноманітна, ви можете чистити холодильники, підлоги, килими, меблі та багато іншого. Даний спосіб допомагає економити на прибиранні дорогоцінний час.
2
При чищенні меблів звичайними методами ви зазвичай лише видаляєте бруд з поверхні, в той час як пара проникає в найдрібніші щілини, що виникають між поверхнею і брудом. Саме завдяки цьому даний метод дозволяє видаляти навіть найстійкіші забруднення. Ще одна перевага пара - він перешкоджає подальшому розмноженню мікробів, а значить, забезпечують абсолютну гігієну, яка особливо необхідна, якщо в будинку живуть діти.
3
Отже, поговоримо про те, як саме чистити меблі за допомогою пароочисника. Якщо ви починаєте чистити незнайомий матеріал, то спочатку зробіть пробну очистку на невеликому непомітному оці ділянці. Це необхідно зробити для того, щоб перевірити стійкість даного матеріалу до парового впливу, а також підібрати оптимальну інтенсивність подачі пари й відстань від насадки.
4
Струмінь пара завжди переміщайте тільки в одному напрямку, якщо будете переміщати її в безладному напрямку - потрібного ефекту не доб'єтеся.
5
Під час процесу використовуйте обидві руки, однією рукою працюйте з пароочищувачем, а другий витирайте бруд за допомогою невеликого шматочка тканини. Якщо ви видаляєте застарілі плями, то насадку підносите максимально близько до оброблюваної поверхні, час впливу пара в цьому випадку також буде більше.
6
Регулюйте подачу пара, пам'ятайте, що менш густа пара буде чистити легше і м'якше, тому прагнете використовувати мінімум пара (але не менше, ніж це необхідно), тим самим ви зможете уникнути появи крапель конденсату. Не використовуйте щітку-насадку при роботі з делікатними синтетичними матеріалами.
7
Намагайтеся обдавати паром лише злегка, так як тривалий контакт з паром може привести до віск, фарба або склад для меблів можуть розмокнути. Після того як ви провели кілька ґрунтовних чисток з витиранням виступаючої бруду, далі просто обдавайте поверхню паром , що не вдаюся до витирання.