Як вибрати барабан.

Серед барабанних установок професійних музикантів однією з найважливіших складових є так званий малий барабан. Барабани такого ж типу виготовляються, купуються і використовуються у випадках використання одного барабана, без супроводжуючих його інших, великих і маленьких ударних. Малі барабани робляться сьогодні з натуральних, а також штучних матеріалів. Не всі і не завжди знають, як вибрати кращий малий барабан.
Інструкція
1
Барабани виготовляються з дерева, шкіри та інших рослинних матеріалів, з карбону, акрилу, пластику, скловолокна, металу. Дві основні категорії у виготовленні барабанів - це барабани з дерева і металу. Є «мікс-барабани», з різних матеріалів. Вони дорожчі, і робляться часто на замовлення. Є різні способи виготовлення барабанів з різних порід і деталей дерева, як і інших матеріалів. Для того щоб вибрати найкращий барабан, необхідно знати, які властивості мають ті чи інші барабани.
2
Вибирайте дерев'яний барабан, якщо ви хочете почути від нього більш теплий звук. Якщо ви хочете більш гучний барабан, якби хочете мати можливість брати з барабана більше обертонів і отримати більш гучний звук - вибирайте барабан, зроблений з металевих сплавів.
3
Не тільки матеріал діжечки барабана робить помітний вплив на забарвлення звуку і на його характер. Також на звук впливають товщина корпусу (діжечки), його діаметр, його глибина, і кут зрізу його кромки в тій частині, на яку одягається пластик. Також на звук барабана впливатиме кількість використаних в конструкції струн.
4
Під час відвідування магазину або майстерні барабанів, або в розмові з фахівцями, зверніть увагу на ці фактори. Поцікавтеся, які конкретно якості надають інструменту ті чи інші особливості його складання і конфігурації. Наприклад, глибокий барабан голосніше, короткий - суші і має велику артикуляцію.
5
Вибирайте товсті діжки, якщо вам потрібен барабан для виконання музики реггі, або рок-музики, якщо вам потрібні великі проекції. Вибирайте барабан з тонкою оболонкою, якщо ви віддаєте перевагу виконувати таку музику, як джаз. Тонка оболонка додасть звуку більш теплий тон без зайвого об'єму. Тонкі бочки, обичайки, видають більш густий сустейн, більш тепле послезвучія і боле теплі обертони. Томи, з цієї самої причини, часто виготовляють більш тонкими, ніж малі барабани.