Як пофарбувати дзеркало. Як пофарбувати афтомобільное дзеркало в домашньому умова.

Оздоблене малюнком дзеркало освіжить обстановку у вашому будинку і приверне увагу гостей. На дзеркалах можна створювати не тільки красиві орнаменти і написи на будь-яких мовах - наприклад, хороші приказки - але й дотепні вірші, і багато іншого. Для того щоб нанести на ваше дзеркало міцний, яскравий, помітний малюнок, не потрібно володіти особливими навичками або дорогою апаратурою. При цьому малюнок може бути тонким і точним.
Інструкція
1
Для нанесення малюнка виготовте трафарет. Сьогодні це дуже просто можна зробити на фірмі за допомогою плоттера. Будь-яке бюро, яке займається зовнішньою рекламою, або просто надає «послуги плоттера», вам допоможе - і це не буде коштувати дорого. Для одноколірного зображення створіть один трафарет, або два для одноколірного зображення різного тону.
2
Виготовте кілька трафаретів для багатоколірного зображення. Доставте ваш малюнок, а краще комп'ютерний файл малюнка, в цю фірму, і фахівці порадять вам - як виконати потрібні трафарети. Їх з плівки виріже плоттер точно за вашими ескізами.
3
Знежирте скло, і нанесіть на нього плівку-трафарет. Швидше за все, це буде оракал. Його добре покривати на скло на тонку мильну плівку - тоді ви можете пересувати і розгладжувати трафарет. Притисніть добре все краю і ділянки плівки. Зачекайте і змийте мило з висохлої поверхні. Прогрійте поверхню феном. Знову проматіруйте відкриті ділянки пастою і промийте їх.
4
При фарбуванні, не тримайте балон занадто близько до скла. Інакше струмінь утворює калюжі плями фарби на склі. Фарба повинна поступово задувати поверхню. Не фарбуйте товстим шаром.
5
Заповнюйте кольором відкриті ділянки на вашому дзеркалі - ті, які не прикриті плівкою. Можете розпорошувати фарбу з різних колірних балончиків на один і той же трафарет. Тоді у вас можуть вийти цікаві та яскраві ефекти. Однак фахівці радять почекати до повного просушування кожного кольору, щоб наносити інший, тоді ви зможете самі контролювати вигляд своєї роботи.