Як зробити кухонний стіл своїми руками.

Завжди приємно мати в квартирі щось із меблів, зроблене своїми руками . Одне з місць, де буває дуже затишно і приємно посидіти - це, звичайно, кухня. Одна з поширених різновидів кухонного столу - це відкидний столик, який займає мало місця. Давайте розглянемо основні етапи його виготовлення своїми руками . В основному, це стільниця, яка і буде вашим столом.
Інструкція
1
Визначте розмір столу. Швидше за все, він повинен бути середньої величини. В принципі для одного сидячого місця вам вистачить 50-60 сантиметрів. З торця доведеться врахувати відстань між ніжками - щоб не було тісно. Менше ніж 90х50 стіл робити має мало сенсу для звичайної практичною обстановки. Шість повноцінних місць - це, наприклад, 120 см на 80 см.
2
Зробіть стільницю (кришку столу) з ламінованого ДСП або меблевого щита. Практика показує, що ДСП більш живучий на кухнях. Замовте деталі на меблевій фурнітурної фірмі. Ніжки можуть бути зроблені з дерев'яного бруса. Звичайно, можна не витрачати сили і придбати готові ніжки - дерев'яні, металеві.
3
Приготуйте стільницю - рівно відпиляйте і обробіть край, якщо цього не зробили до вас. Кращий варіант для меблевого щита - електролобзик і наждачний папір. ДСП краще розпилювати на верстаті - коштує це дешево, а результат відмінний. Також дешево вам обійдеться скруглить кути.
4
торці стільниці ПХВ стрічкою товстіший, 2мм або більше - такий край витримає мийку і термін використання, захистить і убезпечить гострі кути, якщо вони є. Але торцовку цю ви теж можете замовити в майстерні.
5
Далі зміцните стільницю, якщо товщина її менше ніж 28 міліметрів. Це може бути «фальш-стільниця», а простіше кажучи - така ж дошка знизу, але на 10 см вже і коротше. Матеріал для неї - той же як і для основної. Можна солідний стіл зробити з двох рівних плит, які сторцовани разом. Підстава столу обклеюється стрічкою з меламіну.
6
Якщо ви купите ніжки для столу в магазині, то отримаєте і підставки, і шурупи для них. Зміцніть і зафіксуйте шурупами підставки по кутах стільниці. Прикріпіть ніжки до столу. Весь такий процес може зайняти у вас до однієї години, при наявності готових деталей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JkPC5KX5nWI