Як зняти скло з задніх дверей. установка скла задніх дверей ваза відео.

Зі зняттям скла з задньої двері пов'язані 4 параметра: склопідйомник опускає і піднімає скло; обмежувальні стопори скла при його ході вниз і вгору; регулювання забезпечують кут нахилу скла; задні і передні жолоби, які направляють скло при його русі вниз і вгору.
Інструкція
1
На великих пікапах і автомобілях ранніх моделей можуть матися поворотні кватирки, які з двох деталей: механізму повороту і опорної рамки. Поворотний механізм повертає саму кватирку назовні і всередину, опорна рамка кріпить скло кватирки. Щоб витягти скло спочатку зніміть панель для доступу до центру внутрішньої панелі двері (якщо така є).
2
У вашій моделі може матися лише отвір для доступу. Після цього зніміть нижній і верхній стопори, які закріплені за допомогою болтів. Потім постарайтеся послабити і зняти задню і передню напрямні (тобто жолоби). Положення переднього направляючого жолоба скла закріплені двома болтами. Зняти ці два жолоби досить складно, поки ви не зніміть саме скло. В даному випадку послабте болти кріплення жолобів.
3
Далі опустіть скло, поки через отвір для доступу не побачите склопідйомник. Акуратно від'єднайте склопідйомник від нижньої рамки скла. По обох кінцях жолоба розташовані гвинти. Відкрутіть їх, щоб зняти деталі склопідіймача.
4
На деяких автомобілях марки FORD встановлений підковоподібний затискач на шпильці. Спочатку зніміть затискач і вийміть шпильку з рамки. Можливо наявність двох затискачів з передньої і задньої сторони скла.
5
Зручно працювати разом з помічником, оскільки один працюючий повинен утримувати скло, а інший буде знімати механізм склопідіймача.
6
Отвір для доступу має мінімальний розмір. У задній частині кузова склопідйомник для скла вийміть через отвір внизу задньої внутрішньої панелі.
7
Деякі автомобілі мають відмінні риси. Водозахисний ущільнювач утримує хромовану обробку до верхнього краю двері . Знявши ущільнювач, ви знімете хромовану та інші деталі.
8
Ви можете витягти скло через верхню частину дверки, повільно потягуючи вгору і наружу.Стекло повинно висуватися без зусиль. Якщо ж скло заїдає, притисніть його вниз і повторіть все спочатку. Будьте акуратні, інакше при поддеваніем скла викруткою воно може тріснути або відколотися. При цьому не використовуйте бічне зусилля. Будьте терплячі і, в певному сенсі, винахідливі. В такому випадку краще використовуйте пластмасові або дерев'яні інструменти.
9
Для зняття скла двері на деяких автомобілях спочатку зніміть всі ущільнення навколо отвору для скла з обох сторін двері .