Як визначити якість товару.

Товар - це будь-який споживчий продукт, річ, що є головним об'єктом ринкових відносин між продавцем і покупцем. Всі люди роблять покупки на ринку або в магазинах, і не завжди залишаються задоволені якістю придбаних товарів. А адже існують прості способи, що дозволяють визначити якість продуктів, і уберегти себе і свою сім'ю від негативних наслідків.
Інструкція
1
Щоб перевірити якість молока, капніть на ніготь невелику краплю. При цьому розведене водою молоко буде розтікатися, а крапля нерозбавленого свіжого молока не змінить своєї форми. До того ж молоко, яке розбавили водою, стає більш рідким і має блакитний відтінок, а якісне хороше молоко білого кольору, деколи з жовтизною, але неодмінно густе.
2
Свіжа сметана завжди має однорідну густу консистенцію, жовтуватого або білого кольору з трохи кислим присмаком. Якщо сметана гірчить і має неприємний запах, значить, вона несвіжа.
3
Хороший свіжий сир завжди має білий або світло-жовтий колір, з кислуватим смаком і запахом. Він не повинен бути ні занадто вологим, ні занадто сухим.
4
При покупці свіжої риби зверніть увагу на луску. Вона повинна бути покрита прозорою, але чистої слизом, бути гладкою і щільно прилягати до тіла риби. У свіжої риби очі обов'язково опуклі і блискучі. Одним з основних показників свіжості риби - колір зябер. Вони повинні бути темно- або світло-червоного кольору, без слизу. При натисканні на рибу пальцем, слід повинен швидко вировняться.У свіжомороженої риби гарної якості очі трохи запалі, а зябра - злегка бліді.
5
Якісне м'ясо має тонку, світло-червоне або світло-рожеву корочку. Натисніть пальцем на м'ясо. Швидко вирівнялася слід говорить про якість м'яса. Місце розрізу злегка вологе, але щільне і еластичне. Якщо ви поторкаєте м'ясо і виявите, що пальці стали липкими значить, воно почало псуватися. Якісне м'ясо може мати незначний характерний запах. Якщо ви відчули запах марганцівки, оцту або чогось ще, швидше за все недбайливий підприємець намагався його «реанімувати», щоб видати зіпсовані м'ясо за свіже.
6
При покупці птиці зверніть увагу на шкіру. Вона повинна бути сухою, рівного жовтуватого кольору. У курчат шкіра світла, з блакитними прожилками під крилами. А у немолодої птиці шкіра стара, груба, без прожилок. Перевірити птицю можна також простим нажатіем.Знаніе цих простих показників допоможе вам зробити правильний вибір при покупці м'ясних і молочних продуктів.
Купівля продуктів харчування стає справжньою проблемою, адже їх якість все частіше викликає сумніву. Є кілька факторів, які допоможуть уникнути невдалої покупки.
Інструкція
1
Термін придатності. Завжди шукайте ці цифри на упаковці. Часто буває так, що вони не написані, але є дані про дату випуску і часу зберігання, з чого так само можна зробити висновок про свіжість продукту. Якщо ви помітили, що цифри перебиті або взагалі відсутні, то від покупки такого товару краще відмовитися.
2
Зовнішній вигляд. Уважно оглядайте продукт, якщо він упакований в прозору коробку. Затемнення, цвіль, слиз говорять про те, що товар зіпсований.
3
Цілісність упаковки. Умови зберігання товару найчастіше порушуються самими постачальниками. Якщо упаковка порушена, має сколи та надриви, - це означає, що продукт може бути зіпсований через проникнення повітря або бактерій всередину.
4
Завод-виробник. Ім'я говорить багато про що, тому намагайтеся вибирати ті марки, які присутні на ринку давно і встигли завоювати вашу довіру.
5
Кількість льоду. Купуючи заморожені продукти, завжди звертайте увагу на те, скільки криги утворилося всередині. Якщо за її шаром ви ледь можете розглянути, наприклад, креветки або пельмені, це означає, що продукт вже залежався в холодильнику магазину або ж зберігався неправильно (був підданий розморожуванні і повторному заморожуванню, що заборонено).
6
Вибираючи м'ясо, натиснете на нього пальцем. Якщо воно пружне і після натискання повертається на місце, то воно свіже і може вживатися в їжу без побоювань. Пухка консистенція свідчить про залежався на прилавку товар.
Зверніть увагу
Завжди беріть чек у касира і не бійтеся повертати зіпсований товар назад в магазин.
Корисна порада
Продавці великих супермаркетів часто викладають свіжий товар вдалину, ховаючи його за тим, який прибув раніше. Тому залазьте якнайдалі на полки, і ви будете мати можливість купити продукт, вироблений і упакований в день вашої покупки.