Як заправити штамп.

наповнювати друк дуже зручна в застосуванні, однак вимагає відповідного обслуговування. Штемпельна подушечка поступово висихає після кожного використання. Будь штамп необхідно поповнювати чорнилом. У продажу є спеціальні колодки чорнила. Ви можете поповнити штамп чорнилом самостійно. Однак способи заправки штамп ов чорнилом можуть трохи відрізнятися, залежно від марки і моделі.
Інструкція
1
Щоб поповнити штамп чорнилом спочатку натиснете, приблизно на 1 см, на верхню його частину. Натисніть на дві кнопки, розташовані збоку штамп а. Кнопки можуть бути круглими або квадратними, а також виділятися іншим кольором від усього штамп а. При натисканні, штамп повинен легко вивільнитися. При необхідності, потягніть його пальцями. Акуратно натисніть на штемпельну подушку. Штовхайте її в одну сторону, якщо не виходить її висунути, штовхайте в іншу сторону.
2
Штемпельная подушка розташована у кнопок. Повністю витягніть штемпельну подушку і покладіть її на плоску поверхню, захистивши від запачківанія аркушем паперу. Змочіть штемпельну подушку чорницями. Досить десяти крапель. Помістіть штемпельну подушку назад у штамп . Потім слід натискати на штамп доти, поки кнопки утримування не встануть вони на своє колишнє місце. Штемпельна подушка повинна розміститися до зазначеної блокувальною лінії. Потім посуньте замочок для фіксації подушки. Цей замок розташований на одній із сторін штамп а.
3
На деяких моделях штамп ов блокировочная лінія і замочок можуть бути виділені іншим кольором. В цьому випадку штемпельну подушку витягайте до характерного клацання. Сама подушечка також відрізняється за кольором, що значно полегшує її виявлення.
4
Для легкості вилучення на деяких моделях в нижній частині штамп ах розташований круглий слот для пальця. У кожний з відстійників, тобто в круглі області на кожному кінці штамп а, покладіть по 10 крапель чорнила. Помацайте насадки відстійників, щоб переконатися в достатньому і однаковій кількості чорнила кожній області. У разі переповнення приберіть надлишки за допомогою вологої серветки. Надавите на штемпельну подушку, щоб помістити її на колишнє місце.
5
Після заправки будь-якої моделі штамп а почекайте 15 хвилин до виготовлення печаток. Після вказаного часу зробіть пробний друк на простому аркуші, щоб перевірити якість заправки.