Як вибрати ракетку для великого тенісу.

З кожним роком великий теніс ставати все популярнішим. Цим видом спорту ви можете займатися в будь-якому віці, він допоможе вам постійно підтримувати високий життєвий тонус, крім тог, він зміцнює всі основні м'язи вашого тіла. Важливу роль в даному спорті грає тенісна ракетка, в якійсь мірі від неї залежать всі ваші майбутні успіхи. Використовуючи наступні поради, ви зможете правильно купити тенісну ракетку , що дозволить вам добитися великих результатів.
Інструкція
1
При покупці ракетки перше, на що потрібно звернути увагу - це розмір ручки. Рекомендується вибирати якомога більшу ручку - це дозволить вам почувати себе набагато комфортніше і впевненіше в грі. Щоб перевірити, наскільки добре вам підходить обрана ручка, можна скористатися наступною технікою: спершу будь-який з рук візьміть ракетку (долоня повинна охоплювати ручку), потім вказівний палець іншої руки помістіть у вільний простір між пальцями і долонею руки, яка утримує ракетку . Якщо ширина даного зазору дорівнює вашому вказівного пальця, то це означає, що ракетка вам повністю підходить.
2
Потім необхідно визначитися з розміром голови ракетки, він буває декількох варіантів: - ракетки Oversize і Super Oversize підходять для тих людей, які воліють грати в парі або стоять на задній лінії, оскільки такий тип ракеток дозволяє виконувати самі потужні удари , закручувати і підрізати м'яч. Однак у новачків такий розмір головки може призвести лише до збільшення кількості неточних ударів; - ракетки Mid Size і Mid Plus забезпечують найкращий контроль удару. Крім того, розмір Mid Plus відрізняється більш сильним ударом.
3
Товщина обода зазвичай коливається від 18 до 30 міліметрів. Чим він буде товщі, тим сильніше буде подача і жорсткіше сама тенісна ракетка. Вибираючи обід, пам'ятайте про те, що в тому випадку якщо ви бажаєте виконувати швидкі удари по м'ячу, то вам потрібен тонкий обід. Чим товще буде обід, тим більша ймовірність невдалого попадання м'яча по ньому. Позбутися від такої проблеми можна лише шляхом постійних тренувань.
4
Довжина ракетки буває від 27 до 29 дюймів (це встановлено правилами). Чим довше ви підберете ракетку , тим потужніше отримаєте удар.
5
Останнє, що потрібно перевірити - це збалансованість. Візьміть ракетку за середину, таким чином, ви перевірите її збалансованість. Якщо ракетку хилить в сторону голови, то вона призначена для гри на задній лінії. Якщо навпаки, то для подачі. Професіонали воліють користуватися тенісними ракетками з балансуванням в центрі.
Зверніть увагу
Розмір голови ракетки: Ракетки для тенісу з головами більше 110 inch2 підходять для гри на задній лини або гри в парах. Такий ракеткою зручніше закручувати і підрізати, а також робити потужні удари. Якщо зазор дорівнює ширині пальця, значить ця ракетка вам підходить.
Корисна порада
Як правильно вибрати ракетку. Великий теніс дуже популярний в наші дні. Російські спортсмени досягли великих успіхів у світі. Все більше і більше дорослих і дітей починають займатися великим тенісом. Тенісні ракетки для дітей, в основному, виготовляються з алюмінію і коштують недорого (від 800 до 2500 рублів), і не потрібно для початківців маленьких гравців вибирати дорогу ракетку для великого тенісу, т.к. діти не здатні ще оцінити якісь її особливі якості.
Якщо ви вперше купуєте ракетку для настільного тенісу, можете не замислюватися про свій вибір, адже всі ракетки зовні дуже схожі і для гравця підійде будь-яка. Але поступово ваші навички покращаться і ви вийдете на рівень дорогих ракеток. Для того щоб не помилитися з вибором ракетки, ви повинні знати її характеристики.
Інструкція
1
Ракетки бувають трьох видів: • Ракетка з двома накладками одного типу, але з різними характеристиками. Такий тип являє собою ракетку з двома гладкими накладками, але одна накладка краще обертає, а інша більш швидка. • Ракетка з накладками різного типу. Такі ракетки призначені для активної гри, так як використовується гладка накладка і накладка з шипами. Ракетку слід перевертати при виконанні подачі. • Ракетка з накладкою, яка покликана руйнувати гру суперника і накладкою для активної гри. У більшості випадків використовується поєднання гладкою накладки і накладки з довгими шипами.
2
Накладкі.Гладкіе накладки мають досить сильне зчеплення з м'ячем, вони відрізняються великою еластичністю. Губковий прошарок, що стала обов'язковим компонентом такої накладки, підвищує катапультує силу і надає м'ячу складні вращенія.Накладкі з пухирцями призначені для більш високого темпу гри. Якщо ви використовуєте їх разом з гладкою накладкою, то така комбінація створює для супротивника додаткові трудності.Сегодня накладки, що мають довгі шипи, стали досить популярними, так як вони посилають м'яч незвичайним образом.Чем товще буде накладка, тим більше сильне обертання ви зможете надати м'ячу . Але при цьому ракетка буде досить важкою, порушиться її баланс.
3
ОснованіяФанерние підстави виготовлені з різних сортів дерева. Вони відрізняються один від одного наступними характеристиками: швидкість польоту м'яча, «чутливість» і можливість «гасіння» вращенія.Стандартно підстави виготовляються з деревної фанери, але в деякі підстави додаються графіт або карбон. Такі ракетки мають більш високу швидкість м'яча, але вони програють у «чутливості».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=W6yUNTYRAV4
Зверніть увагу
Ракетка для настільного тенісу являє собою індивідуальний інструмент, а тому кожен гравець повинен підбирати її виключно під себе. Для атакуючої агресивної гри слід вибирати ракетки, що володіють швидкісними характеристиками. Для більш спокійного, захисного стилю, в якому використовуються різноманітні підрізування або підкручення, слід вибирати ракетку з накладками, які сприяють крученню.
Корисна порада
Як вибрати ракетку для настільного тенісу? Ви вирішили придбати ракетку, пам'ятайте, перед тим як купувати її обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем. Тренер, професійний гравець або ж досвідчений менеджер спеціалізованого магазину допоможуть Вам розібратися в тонкощах тенісного світу - у виборі потрібної Вам ракетки. Перед покупкою Вам необхідно випробувати ракетку, тобто спробуйте трохи розім'ятися, відчути ракетку в грі.