Як зробити колиска.

Хочете зробити хороший подарунок своєму щойно народженому малюкові? Для цього зовсім необов'язково бігти в сусідній магазин, де продають товари для дітей і годинами бродити в пошуках незрозуміло чого. А чи не краще зробити для нього колиска своїми руками?
Вам знадобиться
  • сосновий щит товщиною 28 мм, дошки товщиною 18 мм
Інструкція
1
Сьогодні колиска для немовлят - рідкість, а це значить, у вас є шанс своїми руками створити сімейну реліквію, яка буде переходити з покоління в покоління. На відміну від класичної повністю хитної колиски, ця складається з нерухомого підстави і хитної колиски. Крім цього вона обладнана фіксаторами на осях, що мають форму кульок, щоб уникнути надмірного розгойдування.
2
Першим ділом підбираєте матеріал. Кращий варіант - сосновий щит товщиною 28 мм. На виготовлення царги і дна приготуйте дошки товщиною 18 мм. Для вирізання фігурних деталей знайдіть фрезерну машинку. Першу готову деталь - торцевій коло міцно закріпіть. Остов колиски із стійок і царг скріпіть шурупами.
3
Рейки боковин наклейте на відрізи тканини і вставте дану конструкцію в отвори торців колиски. Дошки дна на шкантах і клеї закріпіть між спинками.
4
Після цього за допомогою шаблонів розмічають контури деталей. Дуги малюєте за допомогою саморобного циркуля. Для вирізання дугових ліній знову використовуйте фрезерну машинку з циркулем. Далі намічаєте паз для напівкруглих рейок боковин. Центром в даному випадку буде та ж точка, що і для нижніх контурів. Потім вирізаєте напівкруглі контури на стійках і лобзиком робите пропили.
5
Наступний крок - встановіть на фрезерну машинку копіювальну втулку і проведіть чистову обробку прямих кромок. Після цього дістаєте дриль і проробляєте 8 мм отвори. Два отвори свердлите на стійках каркаса.
6
Округлені бічні стінки робите з напівкруглих планок, на які наклеєні 2 відрізу тканини. Далі в поздовжніх огородженнях свердлите глухі 14 мм отвори через рівні проміжки - вони призначені для стрижнів решітки. Всі деталі слід відшліфувати, кромки округлити і покрити акриловим лаком.
7
Шурупи поглибте в стійки на 10 мм, а самі отвори сховайте під короткі шканти з кульками на кінцях. Всю конструкцію склейте, стягніть стрічковими стяжками або струбцинами.