Як змити тонування.

Іноді після забарвлення і тонування волосся ви незадоволені результатом - колір виглядає не так, як вам хотілося, або ж зовсім вам не йде. Тому багато часто задаються питанням, чи можна змити невподобаний відтінок, відновити свій природний колір.
Інструкція
1
Найкраще не влаштовувати експериментів над волоссям. Рушайте в перукарню і попросіть, щоб вам зробили процедуру деколорірованія. Але майстер зробить це тільки в тому випадку, якщо стан вашого волосся дозволяє провести таку маніпуляцію. Якщо він вирішить, що вам краще утриматися від відновлення кольору, послухайте професіонала і відмовтеся від своєї затії. В іншому випадку ви ризикуєте втратити волосся, і вам допоможе тільки радикальна стрижка.
2
Якщо ж ви все-таки хочете змити тонування , то можете купити спеціальний засіб для змивання. Воно продається в спеціалізованих магазинах для професіоналів-перукарів. Чітко дотримуючись інструкцій, зробіть все необхідне.
3
Якщо з якоїсь причини ви не можете використовувати професійний засіб, спробуйте інші способи. Іноді досить просто кілька разів вимити голову. Якщо тонування виробляли нестійким відтіночним засобом на основі води, то воно змиється легко.
4
Якщо ж ви не маєте наміру чекати довго, то спробуйте намилити волосся господарським милом і потримати. Через деякий час промийте гарненько водою, а потім шампунем. Повторіть так кілька разів поспіль. Уже після першого разу колір тонованих волосся потьмяніє, а через три-чотири рази майже відновиться.
5
Можна спробувати нанести на волосся маску з реп'яховою маслом. Нанесіть його на волосся і закутайте їх у рушник. Маска повинна розігрітися. Через годину-дві змийте маску. Спочатку гарненько промийте великою кількістю води, потім використовуйте шампунь. Повторюйте цю процедуру щодня, збираючись мити голову. Реп'яхову олію ще й володіє лікувальним ефектом, воно зміцнить ваші волосся, зробить їх м'якими і слухняними.
6
Треба сказати, що деякі відтінки змити дуже важко. Найстійкіший пігмент - це червоний. Для того щоб позбутися від нього, потрібно докласти чимало сил. Також важко змити чорні відтінки фарб. Тому перед тим як кардинально фарбуватися, подумайте серйозно - а чи готові ви до того, що колір вам не сподобається? Іноді краще утриматися від фарбування або використовувати колір, максимально наближений до вашого натурального відтінку.