Як відремонтувати механічний годинник. механічні годинники наручні відстають настройка.

Механічні годинник - це годинник , в яких використовується гирьовий або пружинний джерело енергії. Коливальної системою служить маятниковий або балансовий регулятор. І хоча в сучасному світі механічні годинник втрачають свою популярність через те, що поступаються в точності кварцовим і електронним, для багатьох вони залишаються
Інструкція
1
Можна сказати, що існує 2 види ремонту: дрібний і загальний. Дрібний ремонт передбачає ремонт годин без того, щоб повністю розбирати механізм. Це може бути заміна заводний головки, зовнішній - ремонт браслета або заміна скла, ремонт циферблата, заміна або ремонт пружини. Загальний ремонт передбачає повне розбирання, регулювання, чищення і мастило механізму. Зазвичай загальний ремонт проводиться не так вже й часто, але й не рідше, ніж раз 3-5 років, або з нагоди поломки. Якщо вже годинник зупинилися або працюють не точно (поспішають або відстають), спочатку треба визначити причину поломки.
2
Перевірте механізм заводу і переведення стрілок. Якщо ви крутите заводну головку від себе, не повинно лунати ніяких треськов і сторонніх звуків, не повинно бути прослизань. Покрутили, тепер відпустіть, голівка не повинна повертатися назад.
3
Коли ви повертаєте заводну головку до себе, повинен бути чутний характерний звук.Стрелкі при перекладі повинні обертатися не надто легко і не надто туго, а просто з деяким зусиллям. Якщо це не так, значить треба виправляти стрілочний механізм.
4
Йдемо далі. Відкрийте задню кришку і зверніть увагу на зовнішній вигляд і баланс самого годинникового механізму. Розгляньте каміння, вони повинні бути чисті, ніякого масла. Придивіться, чи немає слідів корозії. Якщо годинник
5
Зніміть міст балансу і крізь лупу розгляньте верхню і нижню вісь цапфи, вони не повинні побут погнуті, повинні бути рівними, блискучими, без слідів нальоту і корозії. Витки спіралі балансу повинні лежати в одній площині, не стикатися, тобто спіраль повинна бути правильної форми. Якщо вони стикаються між собою або стосуються обода, моста балансу, це призводить до значної поспіху годин (година і більше).
Уявити собі життя без годинника нам буде вкрай складно. Ми покоління швидкого часу, і кожна його хвилина нам цінна і дорога до болю. Стежити за часом нам допомагають електронні, діодні, механічні та напівмеханічні годинник.

Годинники стали не тільки предметом потрібним, але й аксесуаром який говорить про статус, положення та стан людини. Безліч всіляких іменитих марок пропонує нам свою продукцію. Розумно і те, що ще більше фірм намагаються всі ці марки підробити. Тому ми часто стикаємося з красивим корпусом і китайської начинкою. Не те щоб китайська начинка була поганою, просто вона теж буває різної якості. Немає нічого більш неприємного, ніж зупинилися годинник. Це своєрідний символ і на багатьох він діє гнітюче. Що ж робити і як полагодити годинник на вашій руці?

Є два варіанти.

  1. Вам потрібно замінити батарейку.
  2. Вам потрібно йти в сервісний центр.

Замінити батарейку, практично завжди можна самостійно. Питання в тому, чого вам це буде коштувати? Практика показує, що чим дорожче годинник, тим складніше заміна батарейки в домашніх умовах. Якщо ж години середнього рівня, то можете і спробувати.

  1. Вам потрібно відкрити задню кришку годин. Для цього ретельно досліджуйте поверхню годин, і пошукайте місця, натиснувши на які вона відкриється сама.
  2. Потім підберіть відповідний інструмент. Це може бути дуже тонка викрутка або металева пластинка, голка або гвоздик.
  3. Акуратно, піддіньте кришку і спробуйте її зняти. Важливо! Під кришкою є гумова прокладка, її потрібно зберегти за всяку ціну, інакше поставити кришку на місце, не вийде.
  4. Тепер витягніть батарейку і йдіть на пошуки такий же. Попередньо виміряйте батарейку, тому як відмінність в підлогу міліметра може зробити вас повним профаном. Навіть якщо батарейка на заміну знайдена, стару викидати не поспішайте.
  5. Міняйте батарейку і встановлюйте кришку годин на місце. Перед тим, як закріпіть кришку, перевірте, чи пішли годинник.

У разі якщо спроби поміняти годинник не увінчалися успіхом, йдіть до майстра. Обов'язково візьміть стару батарейку, інакше йому може бути складно, полагодити годинник. Якщо ви не відчуваєте впевненості у своїх діях, а спроби не увінчалися результатом, то краще не ризикувати.