Як придумати собі тег.

Тег - це літери, написані певним способом. Всі ці літери пишуться різного роду прийомами, які роблять напис індивідуальної і красивою, незвичайною і таємничою. Після того, як ви навчилися писати букви «тегом», перед вами неодмінно постане інше питання, як придумати собі власний стильний тег, визначити в якій послідовності будуть лінії йти. Тут досить включити фантазію і уяву.
Вам знадобиться
  • паперу, ластик, простий олівець і маркер.
Інструкція
1
Продумайте, які букви ви хотіли б бачити у своєму тезі. Пам'ятайте, тег не повинен бути занадто великим, чим менше букв, тим красивіше виглядає напис. Як правило, це 3-4 найпростіші літери (a, o, e, c, r, t, s, g, h, k, l). Букви можуть бути абсолютно різними. Можливо, це будуть початкові літери вашого ПІБ або якась інша абревіатура, яка для вас має вагоме значення.
2
Намалюйте букви тега на папері. Прикрасьте написання букви всілякими закарючкамі, лапками, знаки оклику та питання, комами, стрілками, викривленими і прямими лініями, пичками, смайлами і т.д. Міняйте букви місцями, замінюйте одну букву іншою, експериментуйте, творіть, домальовуйте, періть, підмальовувати, імпровізуйте доти, поки тег не виглядатиме красиво і сподобається вам особисто.
3
Намалюйте готовий, отриманий тег на папері маркером. Спробуйте намалювати свій тег у дворі крейдою або маркером. Ви повинні вміти писати тег швидко маркером.
4
Пам'ятайте кожен раз, малюючи тег, ви можете додавати якісь нові елементи, роблячи свій напис ще більш красивою, індивідуальної та унікальною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NsH3G_w-cxs
Зверніть увагу
Будь тег, як вже зрозуміло, складається з певних літер, написаних певним стилем. Так літери тега складаються з гуртків, всіляких загогулінок, вертикальних, горизонтальних і похилих штришків або ліній і т.д. Освоїти прийоми красивого написання букв допомагає, звичайно ж, каліграфія, яка прийшла до нас із далекої давнини з тих самих часів, коли люди писали рукописні тексти, виводячи кожну літеру, коли не було комп'ютерної та копіювальної техніки. Саме каліграфія пояснює, як правильно малювати лінії, під яким кутом це робити і як правильно при цьому тримати інструмент.
Придумати тег - це значить створити ключові слова і пов'язати їх з даними. Основна ідея їх укладається відповідно до значенням, частотою вживання і вагою. Для цього використовуються деякі елементи дизайну, наприклад, колір або розмір шрифту. Чим більше важливість якого-небудь тег а, тим яскравішим кольором і великим розміром шрифту він має бути. З даної статті ви дізнаєтеся придумати оптимізовані тег і.
Інструкція
1
Тег Description. Напишіть свій список фраз і ключових слів. Потім відкрийте новий текстовий файл. Як приклад буде тег опису весільного салону: [META name="description" content = «весільний салон в Москві виготовить плаття за індивідуальним замовленням. Здійснюється доставка по місту та області кур'єром »]. По довжині тег може бути будь-яким, але показана пошукачами і проіндексована буде тільки частина. Тому переконайтеся, що важливі ключові фрази ви розташували на початку тексту. Візьміть свій список ключових фраз і слів, які розташовані в міру спадання важливості. В даному прикладі він буде таким: весільний салон Москви, плаття за індивідуальним замовленням, доставка кур'єром. І складіть пару пропозицій, які будуть описувати ваш сайт. Намагайтеся використовувати ключові слова по максимуму. Все пошуковики постійно відображають вміст тег а Description у всіх результатах пошуку. Тому пропозиція має бути правильним щодо граматики, щоб у користувача був інтерес зайти до вас на сайт. У конкретному випадку ці пропозиції описують сайт: Якщо ви шукайте весільний салон в Москві, в якому вам можуть пошити плаття за індивідуальним замовленням, то вам варто відвідати салон «Наречена». І так вийшло пропозиція з 140 знаків. Але воно недостатньо поширене, тому потрібно щось додати, що більше зацікавить користувача і змусить перейти на сайт. Наприклад: При замовленні на суму від 20 000 - знижка від 5 до 10%. Тепер вийшов закінчений тег опису: [META name="description" content="Якщо ви шукайте весільний салон в Москві, в якому вам можуть пошити плаття за індивідуальним замовленням, то вам варто відвідати салон« Наречена ». При замовленні на суму від 20 000 - знижка від 5 до 10 ». Даний тег оптимізовано для двох ключових фраз, складається з 226 символів і досить добре описує сайт. Можливо, користувач клацне на дану посилання.
2
Тег Keywords. Цей тег представляє з себе набір ключових слів. В порівнянні з іншими, він не так важливий. Не всі пошукові роботи його зараз підтримують. Якщо у вас є час або ви дійсно хочете придумати саме тег даного виду, тоді вперед! Візьміть, вже існуючий, список ключових слів і фраз і знову відкрийте текстовий документ. Приклад буде, вже наявний. Ключові слова: [META name="keywords" content = «весілля, салон, Москва, сукні, швачки, індивідуальні, замовлення, наречена, весільні аксесуари, якісне обслуговування, знижки, доставка»]. Включайте в цей тег усі взаємопов'язані слова. Так як у вас достатньо місця в ньому, включіть в нього фрази, які так само характеризують вміст сайту. Для даного весільного салону можна додати пункти: весільні прикраси для автомобілів, вечірні сукні, весільні прикраси. І ось що виходить: [META name="keywords" content = «весільні прикраси для автомобілів, вечірні сукні, весільні прикраси, весілля, салон, Москва, сукні, швачки, індивідуальні, замовлення, наречена, весільні аксесуари, якісне обслуговування, знижки, доставка »].
3
Індивідуальні тег і. Використання індивідуальних тег ов створює багато «точок входу», особливо якщо тег і розташовані на декількох сторінках одночасно. Пошукові роботи будуть краще розуміти такі тег і. І видаватимуть посилання не тільки на головну сторінку, а й на ту, яка більше відповідає запиту в пошуку. Чим більше сторінок сайту будуть заповнені тег ами, тим ширше список запитів, по яких ваш сайт буде знайдений користувачем.