Як виправити поставу. Як випрямити поставу в домашніх умовах відео.

Стрункий і красивий силует завжди привертає увагу. Ставна хода і пряма постава - запорука впевненості в собі. Позбутися від сутулості - завдання цілком посильне. Виконуйте необхідні вправи, стежте за собою, і вже дуже скоро ви побачите результат.
Інструкція
1
Робити вправи необхідно постійно. Тільки так ви зможете досягти що робиться результату. В іншому випадку проблеми знову повернуться до вас через якийсь час, і всі зусилля, пророблені раніше, будуть марні. Почати варто з дихальних вправ. Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах. Одну руку покладіть на живіт, іншу - на груди. Подихайте спочатку животом, вдих і видих зафіксуйте, затримавши дихання на кілька секунд. Після цього подихайте грудьми. На видиху розведіть руки в сторони, а на вдиху обхопіть грудну клітку руками. Правильне дихання - це перший крок на шляху до прямій поставі.
2
Виконайте наступну вправу. Вам знадобиться мішок, наповнений піском. Вагою він повинен бути не більше 1 кг. Покладіть мішечок на голову і притисніть спиною до стіни. Ваші руки повинні бути строго витягнуті по швах. Спина повинна бути прямою. Стривайте так близько 5 хвилин. Згодом збільшуйте час. Виконуйте дану вправу щодня. воно дозволить вам зафіксувати положення спини.
3
Щоб зміцнити поставу необхідно тренувати м'язи преса і спини. Ляжте на живіт, потім відірвіть ноги, руки і голову від підлоги. Зафіксуйте положення на кілька секунд, потім знову повторіть теж саме. Ця вправа дозволить вам зміцнити черевні м'язи. Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах, при цьому ступні повинні перебувати на підлозі. Руки витягніть уздовж тулуба. Потім піднімайте і опускайте таз, не відриваючи при цьому рук від підлоги. Коли ви сидите за столом, намагайтеся зберігати пряму поставу . Сидите не так на повному стільці і для зручності руки тримаєте на столі. В області попереку у вас має бути невеликий прогин вперед. Спочатку це дуже важко. Але пізніше, коли ваші м'язи звикнуть, стане легше, а постава буде прямою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OV6PSeIkXmU
Зверніть увагу
Випрямити поставу в домашніх умовах можна дотримуючись кілька простих правил: сидите зручно, по більше рухайтеся, час від часу влаштовуючи «фізкультхвилинки», що не дуже захоплюйтеся високими підборами - це велике навантаження на поперек, і не забувайте про сон: постіль не повинна бути занадто м'якою або не рівною.
Корисна порада
Через сидячої роботи або невірної ходи наша постава починає видозмінюватися не в кращу сторону. Щоб це виправити, необхідно знати, як випрямити поставу. Для виправлення постави потрібно дотримуватися кількох порад Скористатися старим бабусиним методом - ходити вдома з книжкою на голові; Використовувати спеціальні ремені - бандаж для рівної постави
Сутулі або асиметричні плечі можуть перекреслити всі достоїнства зовнішності. Піклуватися про гарну поставу необхідно з самого дитинства. Завдяки комплексу медичних процедур, вправ і спеціальним пристосуванням ви можете випрямити плечі і позбутися від болю в спині.
Вам знадобиться
  • - ортопедичний корсет;
  • - ортопедичний матрац;
  • - подушка з підтримкою для шиї
Інструкція
1
Зверніться до хірурга. Вирішувати запущені проблеми з плечима самостійно може бути небезпечно. Необхідна консультація лікаря, який допоможе діагностувати можливе захворювання і призначити лікування. Неправильне положення плечей і хребта, фізичні навантаження, генетична схильність, травми - все це може привести до різних форм сколіозу. В даному випадку вам потрібно комплексне лікування під контролем лікаря.
2
Пройдіть курс лікувального масажу. Він повинен складатися, як мінімум, з 10 процедур і бути спрямованим не лише на плечі , але й на всю спину. Масаж виконується фахівцем, при цьому можливе використання лікарських препаратів. Подібний курс ви можете повторювати 2-3 рази на рік.
3
Запишіться на лікувальну фізкультуру. Спеціаліст повинен підібрати вам комплекс вправ, який ви можете міняти кожні 3-4 місяці. Пам'ятайте про те, що фітнес відтепер повинен стати вашим способом життя. Крім лікувальної фізкультури, зверніть увагу на йогу. Більшість асан спрямовані на поліпшення гнучкості хребта і зміцнення м'язів спини. Дані вправи настільки ефективні, що достатньо виконувати день у день хоча б одне з них, наприклад, «позу корови», щоб завжди мати красиву поставу. 1-2 рази на тиждень плавайте в басейні.
4
Придбайте спеціальний ортопедичний корсет (або бандаж) для випрямлення спини. Він зніме навантаження з м'язів, допоможе розправити плечі , запобіжить зміщення хребців. Таке пристосування можна купувати тільки після консультації з ортопедом і носити не більше 5 годин в день.
5
Проконтролюйте ваше положення під час сну. Віддайте перевагу жорсткому ортопедичному матрацу з хорошим наповнювачем. Подушку вибирайте таким чином, щоб шия підтримувалася спеціальним валиком, а голова не притискалася до грудей і не закидалася тому. Намагайтеся спати на спині.
Корисна порада
Намагайтеся постійно контролювати положення плечей протягом дня. Наприклад, носите кільце, яке повинно нагадувати вам, що ви повинні тримати спину рівно. Або приклейте стікер з написом «Випрямися!» На своєму робочому столі.