Як привітати з днем ??народження тітку. Як оригінально привітати тітку з днем ??народження.

Ви - справжня щасливиця, якщо у вас є улюблена тітка. Це практично те ж, що й друга мама. Тітка - людина, яку ви пам'ятаєте і любите з дитячих років, вона дарувала вам своє тепло і, звичайно, балувала. Їй можна було розповісти навіть більше, ніж мамі, вона була вашим консультантом, коли ви почали перетворюватися в молоду жінку. День народження тітки - прекрасний привід зробити їй приємний подарунок і нагадати про свою любов.
Інструкція
1
Яке щастя, що сучасні жінки не ставлять на собі хрест після п'ятдесяти років і хочуть залишатися привабливими завжди. Тому хороша натуральна косметика залишається актуальним подарунком і для них. Купіть їй антивікову серію кремів, тонік, сироватку для шкіри навколо очей. Знаючи особливості її шкіри, вам буде це зробити досить просто, консультант в аптеці допоможе вам у цьому.
2
Прекрасним подарунком може стати абонемент в спа-салон, де можна насолодитися розслаблюючими процедурами, масажами, сауною або хамамом. Щоб їй там не було нудно, подаруйте такий абонемент і мамі, і, заодно, і собі. Втрьох ви там весело і з користю проведете час.
3
Ніколи не буде зайвим подарунком набори для ванн, які можна підібрати в спеціалізованих магазинах, що продають косметику ручної роботи, яка виготовлена на основі натуральних фруктових і овочевих соків, лікувальних трав. Це може бути набір зі шматочків нарізаного вручну мила, натурального шампуню, масажних плиток, «бомбочек» для ванни.
4
Ви прекрасно знаєте, яка побутова електроніка допоможе їй на кухні. Купіть їй зручний блендер, хлібопічку або духовку. Ви не тільки розширите її можливості як домашнього кулінара, але і виграєте самі - адже тепер ваша тітка готуватиме ще смачніше. До таких побутових приладів можна відразу прикупити і якусь хорошу кулінарну книгу з рецептами, наприклад, середземноморської кухні - вона оптимально збалансована і корисна для здоров'я. А, крім того, дуже смачна.
5
Звичайно, універсального ради, що подарувати на день народження тітки, не існує. Ви знаєте її прихильності і пристрасті найкраще. Подумайте про те, чим її можна порадувати. Наші тітки - дивовижні жінки, для яких зовсім не важлива вартість вашого подарунка. Він повинен бути зроблений з урахуванням саме її смаку і може коштувати зовсім небагато, але буде дуже дорогий їй.