Як сходити в солярій.

Ще недавно володіти засмаглій зовнішністю в холодну пору року було досить проблематично. Але з появою соляріїв дана проблема відпала сама собою.
Інструкція
1
В першу чергу перед відвідуванням солярію необхідно правильно розподілити і розрахувати час відвідувань. Так, в соляріях будь-якого типу радять починати засмагати з 3-5 хвилин в день і ні в якому разі не більше. Далі час процедури можна поступово збільшити, але максимально до 10 хвилин за одне відвідування. Крім того, ходити в солярій правильно - значить давати шкірі відпочинок (краще добу або навіть двоє-троє).
2
Оптимально, якщо крем, необхідний для засмаги, вам підберуть безпосередньо в солярії, адже він суттєво відрізняється від звичайних засобів, призначених для пляжного засмаги. До складу такого крему обов'язково мають входити ультрафіолетові фільтри. Також потрібно враховувати, що вибираючи необхідний засіб для засмаги в солярії, обійтися одним навряд чи вийде. Різні ділянки тіла вимагають різного догляду і захисту. Тому і доведеться купувати мінімум два засоби: перший - для тіла, а другий - для більш ніжної шкіри шиї, обличчя і декольте.
3
Беручи загар голяка, все ж необхідно прикривати груди. Саме для цього і передбачені спеціальні стікери, які продаються в даних установах. Єдиний їхній мінус, досить болісне відривання. Але замість них можна з успіхом використовувати і звичайні серветки. Якщо ніяково або боязно за власне дорогоцінне здоров'я цілком можливий загар в солярії і в купальнику.
4
Обов'язково необхідно використовувати великого розміру серветки, що пропонуються в солярії вертикального типу, на які потрібно ставати при самому процесі загоряння. До речі, саме такий тип (вертикальний) вважається найбільш ефективним у всьому світі.
5
дезодорант перед відвідуванням солярію користуватися ні в якому разі не рекомендується. Природно, необхідно перед прийняттям процедури і повністю зняти макіяж.
6
У разі проведення будь-яких косметичних операцій над шкірою, особливо особи (сюди відносять навіть звичайну чистку або маску для обличчя) солярій також категорично не рекомендований.
7
Після проведення процедур в солярії будь-якого типу і модифікації не рекомендують приймати навіть гігієнічний душ та інші водні процедури, щоб уникнути травм шкіри.