Як зробити лазерну світломузику.

Важко уявити собі грандіозне свято без спеціального обладнання, такого як світломузика, здатного перетворити навіть саме сумне захід в красиве, повноцінне, барвисте шоу. На сьогоднішній день придбання лазерної світломузики обійдеться досить дорого, але ж свята хочеться всім незалежно від положення і статусу в суспільстві і доходів. Що ж робити? Вихід є, виготовити обладнання для свого свята ви можете самостійно.
Вам знадобиться
  • придбати лазерну указку потужністю до 30 мВт, моторчик, набір будь-якого конструктора (відмінно підійде «Лего»), акумулятор і акрилову смолу, товщиною 0,3 см і фольгу.
Інструкція
1
Підготуйте інструменти для роботи. Так, для виготовлення лазерної світломузики знадобляться дриль зі свердлом, теплової джерело і пилку для різання акрилової смоли. Оберніть лазерну указку в фольгу. Так готове обладнання буде виглядати більш естетично і красиво.
2
Приготуйте акрилову смолу. Для цього візьміть теплової джерело чистого спалювання (спирт) у металевій ємності або звичайну газову горілку, шматочок акрилової смоли, розміром 5 на 5 см і нагрівайте його до тих пір, поки на підставі не утворюються бульбашки. Увага! Тримати шматок акрилу слід плоскогубцями.
3
Покладіть підігрітий акрил після появи на ньому бульбашок на теплостойкую рівну поверхность.Соберіте з «Лего» конструкцію, схожу на підставку з перемикачами і систему приводу своєї світломузики.
4
З'єднайте конструкції і підключіть лазер до джерела безперебійного живлення. Заведіть моторчик, з'єднавши його з акумулятором, після чого зменшіть накал.
5
Направте лазер в потрібну сторону. Насолоджуйтесь лазерним шоу та дивуйте красою своїх друзів і близьких людей.
6
Пам'ятайте, виконуючи роботи і в подальшому насолоджуючись лазерним шоу, необхідно дотримуватися техніки безпеки. Не спрямовуйте лазер в очі - це може нашкодити зору, збирайте конструкцію без участі маленьких дітей.