Як відключається вертикальна синхронізація. Як відключити синхронізацію між телефонами.

При вертикальній синхронізації проводиться зворотна отрисовка зображення, тому FPS падає. При грі і різних графічних тестах це неприйнятно, тому доцільно відключити vsync. Це забезпечить більш швидку продуктивність в 3D додатках і дозволить максимально підвищити FPS.
Вам знадобиться
  • - драйвер відеокарти з офіційного сайту розробника;
  • - Riva Tuner
Інструкція
1
Включення і відключення вертикальної синхронізації здійснюється в налаштуваннях драйвера відеокарти.Для Nvidia всі параметри розташовуються в панелі управління. Клацніть правою клавішею миші на робочому столі і перейдіть в пункт "Панель управління NVIDIA».
2
Потім увімкніть розширений режим відображення налаштувань. Для цього перейдіть в розділ «Розширений» і виберіть відповідний пункт.
3
У вікні, знайдіть пункт «Управління параметрами 3D». У правій частині екрана відкриється меню налаштувань, де одна з рядків буде називатися «Вертикальний сінхропульс». Виберіть у спадному списку «Викл» і перезавантажте комп'ютер.
4
У налаштуваннях відеокарти Radeon, в центрі управління Catalyst, існує аналогічний пункт. Знаходиться він у вкладці 3D і називається «Вертикальна синхронізація». У випадаючому меню вибираєте значення «Завжди викл».
5
Для відключення синхронізації можна скористатися програмним методом. Для цього встановіть утиліту Ruva Tuner. Після того, як вона пізнає використовувану версію драйвера перейдіть в закладку «Налаштування драйвера», далі - в пункт «Налаштування Direct 3D». Поставте повзунок біля «Вертикальна синхронізація» в положення «Завжди викл.». Запускайте потрібну програму або гру, в опціях відключіть аналогічний пункт. Вертикальний сінхропульс можна вважати відключеним.
Зверніть увагу
Не дивлячись на те, що вимикання даного пункту в налаштуваннях драйвера істотно додає продуктивність, це позначається на якості відображення графіки. Можлива поява «артефактів», які виникають в результаті вертикального зсуву однієї частини зображення щодо іншої. При різкій зміні кадрів частину зображення може на кілька пікселів відставати.