Як викласти вірші в інтернеті. знайти адресу людини по його імені.

Сьогодні кількість зареєстрованих тільки на одному сайті поетів сягає півмільйона. Оскільки пропозиція явно перевищує попит, поет скоріше буде платити за право публікації своєї творчості, ніж отримувати з цього прибуток. Однак існує маса безкоштовних ресурсів, що дозволяють авторам висловитися.
Інструкція
1
Найпопулярніший сайт серед поетів - stihi.ru. Немає гарантій, що на тлі величезної кількості конкурентів ви знайдете популярність, але сайт пропонує великий спектр послуг з просування: за спеціальні віртуальні бали ви можете розмістити свій твір на першій сторінці сайту, в тому чи іншому ділянці. Залежно від помітності цій області сторінки місце коштує трохи більше або трохи меньше.Кроме того, адміністрація сайту може захистити ваші авторські права в суді у разі виникнення спірних ситуацій, оскільки кожен твір має свідоцтво про реєстрацію. Інакше кажучи, цей сайт ви можете використовувати навіть в якості не місця реклами, а місця защіти.Добавленіе віршів можливо після реєстрації на сайті. Користуйтеся підказками і інструкціями сайту, щоб додати твір.
2
Інший сайт, присвячений поезії - «Мир Вашого Творчості». В ньому допускається розміщення тільки авторських творів. Інакше кажучи, публікуючи вірш на сайті, ви визнаєте його своїм. Однак випадків захисту авторських прав через сторінки сайту було ізвестно.Кроме того, на «МВТ» регулярно проводяться літературні конкурси, що дозволяють молодим поетам заявити про себе. Повний доступ до додавання віршів та участі в форумах доступний після реєстрації на сайті.
3
Менш відомий поетам музичний портал, на якому, однак публікуються і вірші - RealMusic.ru. Після реєстрації зайдіть на сторінку свого аккаунта і натисніть кнопку «Створити автора віршів». Зареєструйте ім'я або псевдонім, під яким будете публікуватися. В «Управлінні автором віршів» виберіть пункт «Додати текст». Далі у відповідні поля вставте назву, текст, стиль твору, збережіть доданий.
4
Необов'язково викладати всі твори під одним псевдонімом. Ви можете створити кілька віртуальних авторів, залежно від стилю, а можете розбити вірші на цикли. На RM не проходять конкурси спеціально для авторів слів, але ви можете завести дружбу з одним із музикантів чи музичних колективів і брати участь у їх творчості як автор текстів. В такому випадку конкурси пісень будуть цікаві і вам.
Вірші відрізняються від прозових творів наявністю частих перекладів рядків. Викладаючи вірші на сайт, слід залишати одиночний інтервал між рядками і подвійний - між строфами, наприклад, чотиривіршами.
Інструкція
1
Переконайтеся, що вірш, який ви збираєтеся викладати на сайт, створено вами особисто або що ви маєте право на його доведення до загального відома (в рамках договору, вільної ліцензії або унаслідок його переходу в суспільне надбання).
2
При розміщенні віршів на сайті зручно користуватися HTML-тегом
. Помістіть його перед фрагментом тексту, а після нього розташуйте закриває тег 
. Вірш буде відображатися моноширінним шрифтом (за наявності такого в ОС відвідувача сайту), при цьому, множинні прогалини і переклади рядків будуть виводитися на екран без будь-якої модифікації, наприклад:
 Я написав вірші вчора, Хочу їх світові показать.Вместо гусячого пераРешіл клавіатуру взять.Я радий успіху неспроста.Сіжу, дивлюся - НЕ оторвуГлаз від екрану. Краса! Зараз друзів всіх покличу. 
3
Якщо вас влаштує необхідність редагування тексту самого вірша з метою приміщення тегів в кожен рядок, оформіть його так:

І ось друзі до мене прішлі.І кажуть: «Яка ганьба! Тобі, поет, не соромно ліГлядеть з посмішкою в монітор? »

Тоді я на F5 натиснув -На коментарі поглянути, і з подивом прочіталКороткій коментар:« Жах! »Тут тег

розміщується перед рядком, наступною одразу після подвійного інтервалу, а тег - перед рядком, наступною одразу після одиночного. Шрифт у вірші, викладеному таким чином, на відміну від попереднього випадку, ніяк не змінюється. Закривати обидва тега бажано, але не обов'язково.

4
Якщо на сайті використовується система керування вмістом (CMS) MediaWiki або подібна, для розміщення віршів використовуйте тег . Закриття його є обов'язковим. Діє він аналогічно тегу
 в мові HTML, але не впливає на вид шрифту. Наприклад:  Я 2:00 потім сидів, Понуро опустивши очі, І на вірші свої дивився, А по щоці текла слеза.Стіхі читач освистав, Вірші не прийняли друзья.А я сумував і розмірковував: Невже і справді нездара я?