Як поліпшити кровообіг головного мозку. Як поліпшити кровообіг мозку народні засоби.

Повноцінна робота головного мозку безпосередньо пов'язана з усіма аспектами здоров'я людини. І втома, і перебої з пам'яттю, і неуважність - все обумовлено, напруженою роботою головного мозку і недостатністю його кровопостачання.
Інструкція
1
Грамотне харчування потрібно мозку для будівництва своїх клітин, і поживні речовини повинні постійно доставлятися мозку кров'ю. Це, насамперед, жирні кислоти рослинного походження, джерелом яких виступають рослинні масла.
2
Мозку потрібні також такі мінеральні речовини, як фосфор і сірка, цинк і мідь, кальцій і залізо і безумовно, магній. Необхідні й вітаміни, особливо груп Е і В, велику кількість яких присутня в листі салату, пророщених зернах пшениці, соняшниковій олії, горіхах і сухих бобах, зелені гірчиці, полірованому рисі, шпинаті, капусті, грейпфрутах і апельсинах, дині та авокадо, в бананах . Кисень також необхідний мозку. Петрушка і картоплю, хрін і м'ята, редис і помідори, а також цибуля сприяють кисневого насичення.
3
Найціннішим їстівні припаси для мозку виступають яблука. Речовини, що містяться в них, зміцнюють клітини, які вистилають шар внутрішній судин мозку, а також підвищують їх еластичність і перешкоджають закупорювання. А тому саме яблука значно знижують вірогідність крововиливів у мозок.
4
Фізичні вправи, лижі, біг і т.п. значно покращують кровообіг всього організму і головного мозку в тому числі.
5
Сауна або лазня сприяють досягненню максимального ефекту по поліпшенню кровообігу. Прогрівання при цьому тіла повинно бути не менше 15 хвилин, щоб встигли прогрітися все судини, навіть знаходяться досить глибоко.
6
Народні рецепти, засновані на використанні лікарських рослин. Гінкго білоба, настоянки на диоскорее кавказької, прополісі, конюшині здатні значно поліпшити мозковий кровообіг. Існують прості і при цьому смачні рецепти, які нормалізують його. Наприклад, змішуйте рівних пропорціях хрін з буряком і вживаєте по 1-3 ст.л. за 30-45 хвилин до їжі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z0ETpHLI8Hc