Як оформляти голови.

Кожен текст вимагає правильного і грамотного оформлення - тільки тоді він виглядає красиво і легко читається. Однак не всі знають навіть найпростіші, елементарні правила оформлення, і з причини цього текст читати просто неможливо, а його зовнішній вигляд тільки псує дизайн всього сайту або роботи (курсової, дипломної і т.д.). Оформлення тексту має величезне значення, саме тому ми вважаємо доцільним поговорити про те, як оформляти глави тексту і які правила слід враховувати при цьому.
Інструкція
1
Визначте абзаци і точні межі частин тексту. Кожна нова частина - це і буде нова глава, яка обов'язково повинна мати свій заголовок і бути належно оформлена (вирівняна).
2
Придумайте назву кожної глави . Пам'ятайте - назва глав не повинні повторюватися і не повинні бути ідентичні назві теми або всієї роботи. При всьому цьому важливо знати, що назва глави повинне найбільше точно відображати суть (сутність) тексту самої глави і бути невеликого розміру.
3
Починайте писати заголовок кожної нової глави з нового аркуша (сторінки) з вирівнюванням по центру. При оформленні тексту на інтернет-сайтах укладайте назва глави в теги h2 наступним чином Заголовок.
4
Задайте потрібний колір заголовку глави . Його так само можна залишити чорним, однак при цьому зробити розмір на 1-2 більше самого тексту глави , зробити жирним або виділити, використовуючи лише великими літерами.
5
Залиште після заголовка глави інтервал і пропишіть назву параграфа, якщо мається. У разі якщо глави не містять параграфів, починайте з нового рядка писати текст глави . При цьому починатися з нового рядка повинна кожна нова частина глави .
6
Текст глави має бути вирівняний по ширині і мати перенесення слів або повністю бути відформатованим без переносів. При цьому важливі (найзначніші) фрази або виразу в тексті можна виділити за допомогою курсиву або жирного шрифту. Весь текст глави має бути написаний одним видом шрифту (зазвичай це Arial або Times New Roman), мати однаковий розмір шрифту і один міжрядковий інтервал по всьому тексту.
7
У разі якщо глава розбита на параграфи, між їх назвами і текстом повинні бути відступи, а назва параграфа має бути написано з вирівнюванням по центру жирним або звичайним шрифтом.